N ijmegen beheerder Vastgoed Basisinformatie v/m GEMEENTE (36 uur per week) Nijmegen is al zo'n 2000 jaar een geliefde plek om te wonen en te werken. Veel mensen kennen de stad van de Romeinse geschiedenis, de Katholieke Universiteit, de Internationale Vierdaagse en do Zomerfeesten. Nijmegen maakt ook werk van de toekomst voor meer dan 150.000 inwoners. In het gebied van de Waalsprong worden duizenden woningen gebouwd voor oude en nieuwe Nijmegenaren. Het stadshart krijgt onder de noemer Centrum 2000 een uiterlijk dat past bij de eisen van deze tijd. De gemeentelijke directies spelen - in voortdurende samenwerking met de burgers - bij het behoud en de toekomst van Nijmegen een belangrijke rol. Directie Stadsbedrijven De directie Stadsbedrijven van do gemeente Nijmegen is een professionele bedrijfsmatige aanbieder van alle diensten ten aanzien van interne werkomgeving, beheer en exploitatie van gemeentelijke gebouwen en het operationeel beheer van de openbare ruimte in dn stad. De directie bestaat uit drie bedrijven: Stadsbeheer, Vastgoedbedrijf en Facilitair Bedrijf. Facilitair Bedrijf/afdeling Informatiemanagement Informatiemanagement, onderdeel van het Facilitair Bedrijf, is in algemene zin verantwoordelijk voor hot verwerven, opslaan, beheren en het ter beschikking stellen en houden van informatie ten behoeve van de gemeentelijke organisa tie. Met ruim negentig medewerkers wordt vormgegeven aan taken op het gebied van informatisering, documentaire informatievoorziening en geo-informatie. Door de groei van het taakaanbod is binnen de Productgroep Geo-informatie een functie vacant van De functie richt zich zowel op gegevensbeheer als appli catiebeheer en op het ondersteunen van zowel de eigen als de overige directies binnen de gemeente Nijmegen. Resultaatgebieden U houdt zich binnen de functie voornamelijk bezig met het Bijhouden van (administratieve en geografische) vastgoedgegevens ten behoeve van het gemeentelijke vastgoedinformatiesysteem; Beheren en structureren van administratieve vastgoed gegevens; Beheren en mede-ontwikkelen van effectieve geautomatiseerde applicatie-onderdelen; Analyseren van wensen en behoeften van de klant/gebruikers en daarover adviseren; Leveren van vastgoedinformatie uit grafische, administratief en documentair georiënteerde bestanden aan klant/gebruikers; Actief signaleren van relevante ontwikkelingen en hierover adviseren aan de leiding; (Mede-)opstellen en uitvoeren van procedures om voortgang te bewaken en te controleren; Vaardigheden en gedragscriteria U dient in de werkhouding en het gedrag blijk te geven van: Mondelinge uitdrukkingsvaardigheid (ideeën en meningen in begrijpelijke taal aan anderen mondeling duidelijk maken); Beschikken over analytisch denkvermogen; Proactief en zelfstandig kunnen werken; 'Eigenwijs' kunnen samenwerken; Functie-eisen Vooropleiding op HAVO-niveau en in het bezit van een MBO-diploma, zo mogelijk in de vakrichting Geodesie of Bouwkunde. Aantoonbare affiniteit met, kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevens- en informatiebewerking; Ervaring met interactief grafisch werken en/of de bereidheid hierin te investeren; Kennis van Oracle en/of de bereidheid tot investeren hierin; Kunnen of willen werken met Access, Excel en Word. Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f5.661,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (schaal 8). Inlichtingen en sollicitatie Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer N. Mathijssen, productgroep manager Geo-informatie, telefoon (024) 329 31 92, of de heer A. van Es, Geo-informatiekundige, telefoon (024) 329 31 93. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen rich ten aan de gemeente Nijmegen, directie Stadsbedrijven, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 9105, 6500 HG Nijmegen. Gezien de ondervertegenwoordiging van vrouwen, leden van etnische bevolkingsgroepen alsmede fysiek gehandicapten, geven wij hij voldoen aan de functie- eisen do voorkeur aan kandidaten uit die groepen. Zij worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-3

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 52