E c5 O Rijswijk Dienst Grondgebiedzaken SECTIECHEF LANDMETEN VASTGOEDINFORMATIE m/v CC c c c 3 0) -Q CD CL O) O Rijswijk is een zelfstandige gemeente centraal gelegen in het stedelijke gebied van de randstad. Hier wonen ruim 50.000 en werken circa 30.000 mensen in een parkachtig op gezette gemeente voorzien van alle scholings- en ontspannings mogelijkheden De dienst Grondgebiedzaken is verantwoordelijk voor de inrichting en het beheer van de openbare ruimte en is bezig met het ontwikkelen en uitvoeren van een aantal grootschalige projecten. De afdeling Inrichting Openbare Ruimte heeft hierin een centrale functie. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het ontwerpen, realiseren en mede instandhouden van de openbare ruimte. De afdeling omvat 29 formatieplaatsen en is globaal opgedeeld in vier secties: Verkeer, Civiel, Groen en Landmeten Vastgoedinformatie. Bij de sectie Landmeten Vastgoedinformatie bestaat de vacature van: voor 36 uur per week (vacaturenummer FN/01/02) De sectie Landmeten Vastgoedinformatie is verantwoordelijk voor het beheer van de gemeentelijke basisregistraties zoals de Grootschalige Basiskaart en de kadastrale informatie. De sectie is dienstverlenend op het terrein van landmeetkundig werk, uitzetten van rooilijnen en het vervaardigen van kaarten. Daarnaast wordt uitvoering gegeven aan het gemeentelijk beleid op het terrein van de vastgoedinformatievoorziening. De sectie beheert de gemeentelijke GIS-omgeving en adviseert binnen de dienst Grondgebiedzaken over het gebruik van vastgoedinformatie en Geografische Informatie Systemen. Functie-informatie U geeft leiding aan de sectie, waarbij u zorg draagt voor personele, financiële en organisatorische aangelegenheden. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit, kwantiteit en ontwikkeling van de (landmeetkundige) producten van de sectie. U optimaliseert het landmeetkundig werkproces en ondersteunt samen met de medewerkers van de sectie de uitvoering van het gemeentelijk vastgoedinformatiebeleid. Tevens onderhoudt u de externe contacten en bent u namens de dienst Grondgebiedzaken aanspreekpunt op het terrein van automatisering. Functie-eisen Geodetische opleiding op minimaal HBO-niveau; Bekendheid en ervaring met ontwikkelingen op landmeetkundig gebied (o.a. GPS, GBKN); Ervaring met ontwikkeling en beheer van Geografische Informatie Systemen; Enkele jaren leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie Klantgericht kunnen denken; Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris m.i.v. 01-05-2001 maximaal fl. 7.342,= bruto per maand (schaal 10) bij een 36-urige werkweek. De mogelijk heid van het verstrekken van een arbeidsmarkttoelage is bespreekbaar. Daarnaast biedt de Gemeente Rijswijk goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waar onder een pensioenvoorziening bij het ABP, een ziektekostenverzekering bij het IZA, een spaarloonregeling, mogelijkheid voor studiefaciliteiten en kinderopvang. Procedure In onze organisatie werken op dit soort functies verhoudingsgewijs minder vrouwen dan er op de arbeidsmarkt beschikbaar zijn.-Wij willen deze kans benutten om meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom zullen in dit geval vrouwen bij gelijke geschiktheid voorkeur krijgen boven mannelijke gegadigden. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer F. van Plerwijnen, hoofd van de afdeling Inrichting Openbare Ruimte, telefoon 070-395 95 67. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en Wethouders van Rijswijk, Postbus 5305, 2280 HH Rijswijk, onder vermelding van het bij de functie aangegeven vacaturenummer. Plaatsing van deze advertentie geschiedt op basis van een zorgvuldige mediakeuze; acquisitie stellen wij derhalve niet op prijs. 1- GEODESIA 2001-3

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 53