Vastgoedcoördinator vMfip Gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel Hoog niveau voor het laagste punt van Nederland' Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde kandidaat die het als een uitdaging ziet om voor onze organisatie alle vastgoedinformatie samen te smeden, zodat iedereen hieruit informatie kan putten. Deze nieuwe en uitdagende staffunctie is ondergebracht bij de sector Ruimte. 36 uur per week (m/v) De gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel staat op het punt de vastgoed automatisering op een professionele manier op te zetten en uit te bouwen. Tijdens de implementatieperiode kan zonodig een beroep worden gedaan op een extern deskundige. Samen met de coördinator informatisering en automatisering (l&A) geeft de vastgoedcoördinator vorm aan het auto matiseringsbeleid van onze gemeente. Werkzaamheden bijdrage leveren aan beleidsmatige ontwikkeling en sturing van gemeentelijke basisregistraties op het gebied van vastgoed initiëren en coördineren van werkprocessen ten behoeve van vastgoedinformatie opzetten procedures omtrent gegevensbeheer vastgoed zorgdragen voor afstemming tussen de verschillende pakketten (bijvoorbeeld woz/vergunningen/gba) optimaliseren van de afstemming tussen organisatieonderdelen die zich met vastgoedgegevens bezighouden. begeleiden van en adviseren over de pakketkeuzen voor onder andere beheersprogrammatuur/technisch tekenen begeleiden en adviseren van applicatiebeheerders op het gebied van vastgoed Functie-eisen hbo-werk- en denkniveau met grote belangstelling en affiniteit voor automatisering van vastgoedinformatie, bijvoorbeeld hbo Geodesie of Landmeetkunde of een daarmee vergelijkbare opleiding communicatief en de kunst verstaan om anderen te instrueren, te motiveren en te stimuleren in staat zijn op creatieve wijze mee te denken met andere collega's en zich als een "spin in het web" te gedragen bij de onderlinge afstemming van het geheel ervaring met vastgoedinformatie verdient tot aanbeveling Salaris/procedure Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring bedraagt het salaris maximaal 7.107,- 3.225,-) bruto per maand (indicatief niveau 10, salarispeil vanaf 1 januari 2001). Er is een systeem van gedifferentieerd belonen, waarbij een uitloopschaal onder bepaalde voorwaarden tot de mogelijkheden behoort. Naar verwachting zullen de eerste selectiegesprekken worden gevoerd in week 17. Secundaire arbeidsvoorwaarden Onze secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele arbeidstijden, spaarloonregeling en studiefaciliteitenregeling zijn aantrekkelijk. -6,74 N.A.R GEODESIA 2001-3

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 54