"Hoe meer ruimte je krijgt om jezelf te ontwikkelen, hoe sneller je kwaliteiten boven water komen." Directoraat-Gen eraal Rijkswaterstaat Medewerkers Geografische informatie Systemen vim (2x) Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veran derd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Tegenwoordig moeten de gekozen oplossingen breed worden gedragen in de samenleving. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overs tromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeers veiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Bij het zoeken naar oplossingen staan maatschappelijke belangen centraal. Dat deze oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is een van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling, niet alleen voor opleidingen op uw vakgebied, maar ook op aanverwante terreinen. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoor waarden op maat. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veer tien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 2102, 2002 CC Haarlem, graag onder vermelding van het betreffende vacatu renummer op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: werving@rijkswaterstaat.nl Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HBO'er Afdeling Integraal Waterbeleid, Maastricht Het betreft twee interessante tijdelijke functies bij de Directie Limburg, die verantwoordelijk is voor zowel alle weg- en water bouwkundige voorzieningen als de waterkwaliteit en kwantiteit in haar beheersgebied. Een veilige en vlotte doorstroming op weg en water worden hierbij in beschouwing genomen. U gaat werken bij GIS-groep van de afdeling Integraal Waterbeleid. Deze groep bestaat uit 7 enthousiaste en professionele medewerkers die op constructieve wijze bijdragen aan de geografische informatievoor ziening van de sector Water. U wordt aangesteld voor de duur van drie jaar. Wat u gaat doen: U gaat zelfstandig GIS-activiteiten uitvoeren die vallen binnen de vakgebieden hydrologie, morfologie, ecologie, bodem- en waterkwaliteit en ruimtelijke ordening. Daarnaast ver zorgt u presentaties met GIS en draagt u bij aan beheer en docu mentatie van GIS-bestanden, meta-informatie en GIS-producten. Eén van beide functies is specifiek gericht op (water)bodeminfor- matie, actief bodembeheer, bodemsanering en beheer van bodem- kwaliteitsgegevens. Wat u hebt gedaan: U hebt een relevante HBO-opleiding afgerond of u beschikt over een gelijkwaardig expertise-, werk- en denkniveau in het betreffende vakgebied. Naast aantoonbare ervaring met GIS (Are/Info en ArcView) hebt u ervaring met het projectmatig ver- en bewerken van ruimtelijke informatie. U kunt zelfstandig werken, functioneert ook goed in teamverband. U bent initiatiefrijk en pro actief, en u beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Voor één van beide functies vragen we tevens kennis van en erva ring met Oracle, MSAccess en Nazca en het vermogen het bodem informatiesysteem communicatief te promoten. GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 32