Senior Projectmedewerker Automatisering v/m Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,- 2.904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer L.A.M. Hendriks, hoofd van de GIS-groep, telefoon (043) 329 45 00. Het vacaturenummer is 2001/026KU/GE. contact met en kunt rekenen op ondersteuning van de auto matiseringsafdeling van de directie Noord-Holland. Wat u hebt gedaan: U hebt een MBO-werk- en -denkniveau en minimaal twee jaar ervaring als systeembeheerder (MS- Office, Windows NT en Intranet). Tevens hebt u kennis van en ervaring met ESRI-programmatuur. U bent initiatiefrijk, flexibel en klantgericht en u beschikt over goede communi catieve vaardigheden. Wat u gaat doen: U voert het functioneel beheer van het kantoorautomatiseringsnetwerk, beheert de GIS-software en bent verantwoordelijk voor alle data-opslag en software. U neemt het initiatief tot wenselijke en noodzakelijke sys teemvernieuwingen, zoals aan het NT-netwerk en GlS-plat- formen, waarbij u ook meewerkt aan het opstellen van pro gramma's van eisen en aan de implementatie, o.a. door het bieden van gebruikersondersteuning. Bovendien gaat u een Intranetsite opzetten en onderhouden. U hebt bij uw werk MBO'er Informatiedienst Water, IJmuiden Het betreft een veelzijdige en dynamische automatiserings functie bij de Directie Noord-Holland, verantwoordelijk voor het verkeer en vervoer, de kwantiteit en kwaliteit van het water, en bestuurlijke zaken in de provincie. U gaat werken bij de afdeling Projecten van de Informatiedienst Water. De Informatiedienst Water is een professionele organisatie die onze opdrachtgevers op een snelle en efficiënte wijze infor matie levert over watersystemen in Noord-Holland. De afde ling Projecten, die verantwoordelijk is voor het (laten) inwin nen, analyseren en presenteren van informatie aan opdracht gevers, speelt daarbij een belangrijke rol. Bij deze afdeling werken 33 medewerkers verdeeld over de werkgebieden hydrografie, ecologie, geografische informatiesystemen (GIS) en speciale projecten. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 5.665,- 2.571) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Afhankelijk van opleiding en ervaring behoort een afwijkende inschaling tot de mogelijkheden. Informatie: Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. M.A.A. Ausems, hoofd afdeling Projecten, telefoon (0255) 545 600. Voor rechtspositionele informatie belt u mevrouw E.M. Willebrand, afdeling P&O, telefoon (023) 530 15 07. Het vacaturenummer is NH490/GE. GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 33