Bent u de professional die Fugro-lnpark B.V. zoekt op het gebied van Geo-lnformatica, Geodesie of Civiele Techniek? Senior Consultants Geo-informatie Senior Groepsleider Geodesie Senior Projectleider Civiele Techniek Landmeters Fugro, "geo"speler in de wereld van bodem, lucht en water. Als multinationale groep (6 divisies, 80 werk maatschappijen, 200 vestigingen in meer dan 45 landen en 5.700 medewerkers) zijn we één van de grootste ingenieursbureaus op het gebied van geotechniek, geo-informatie en survey, zowel op land als op zee. Fugro-lnpark B.V. is binnen de Fugro-groep het specialistische ingenieursbureau op het gebied van geo-infor- matica, ondergrondse infrastructuur en civiele techniek. De organisatie van Fugro-lnpark B.V., met totaal 500 medewerkers, is verdeeld over de divisies Energie, Water Industrie, Over heid Bouw, FLI-Map, Interim- en Project management, Railinfra Telecom en Geo-ICT, met locaties in Amsterdam, Arnhem, Breda, Leeuwarden, Leidschendam (hoofdkantoor), Maastricht en Utrecht. Ter versterking van de divisie Overheid Bouw zijn wij op zoek naar De functie in hoofdlijnen: U opereert landelijk vanuit ons kantoor in Leidschendam of Arnhem. U maakt deel uit van de unit Geo-Advies van de divisie Overheid Bouw. U bent verantwoordelijk voor het opbouwen en onderhouden van een eigen relatienetwerk en het signaleren van nieuwe projecten en commerciële kansen. U verwerft nieuwe adviesopdrachten en draagt zorg voor een juiste uitvoering. Hierbij opereert u alleen of stuurt een team aan van enkele consultants. Vanuit uw brede visie denkt u inhoudelijk mee over de verdere ontwikkeling van de unit Geo- Advies. Functie-eisen, uw profiel: U heeft een afgeronde academische opleiding, bijvoorbeeld Bedrijfskunde, Bestuurskunde, Informatiekunde, of een technische opleiding op het gebied van Geodesie of Sociale Geo grafie. Tevens heeft u goede kennis van GIS en ruimtelijke ordening. U blijft actief op de hoogte van de ontwikkelingen in uw vakge bied. U heeft minimaal 5 jaar werkervaring als con sultant of projectmanager in een vergelijkbare omgeving. U bent een teamspeler, beschikt over de benodigde commerciële vaardigheden en bent een gesprekspartner op directieniveau. Voor inlichtingen over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer H.F. van der Werf, telefoonnummer 06 55 72 53 66. De functie in hoofdlijnen: U heeft de leiding over de disciplinegroep Geodesie van onze vestiging in Amsterdam en bent verantwoordelijk voor de financiële resul taten. Naast diverse managementtaken ver richt u ook technisch inhoudelijke werkzaam heden, bereidt u offertes voor en treedt op als projectmanager. Op inspirerende wijze werkt u met uw team aan de groei van deze activitei ten in Amsterdam. Vanuit uw brede vakkennis draagt u bij aan het beleid op het gebied van data-inwinning en geo-informatie binnen de divisie. U rapporteert aan de Unit Manager en maakt deel uit van het managementteam van de divisie Overheid Bouw en het discipline overleg Geodesie. Functie-eisen, uw profiel: U beschikt over een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau. Daarnaast heeft u min stens 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie, of als projectleider. U kunt medewerkers enthousiasmeren en ondersteunen bij het reali seren van de veranderingen en het uitoefenen van hun functie. U bent klant- en resultaatge richt, hebt oog voor kwaliteit en kosten en u beschikt over goede sociale vaardigheden. Voor inlichtingen over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer M.J.M. van Wees, telefoonnummer 070-317 07 00. De functie in hoofdlijnen: U maakt deel uit van het management van de afdeling Civiele Techniek op ons kantoor te Amsterdam. U bent verantwoordelijk voor de aansturing van de projectleiders en draagt zorg voor de juiste toepassing van de projectmatige werkwijze in de projecten. U voert als project manager ook enkele projecten zelfstandig uit. U bouwt aan en onderhoudt een eigen netwerk van klanten en signaleert en verwerft nieuwe projecten. Vanuit uw civieltechnische kennis werkt u mee aan de verdere ontwikkeling van de afdeling en draagt u bij aan de implementa tie van nieuwe technische disciplines. U neemt deel in het disciplineoverleg Civiele Techniek en rapporteert aan de unit manager. Functie-eisen, uw profiel: U heeft een HBO werk- en denkniveau op het gebied van Civiele Techniek of Bouwkunde en 5-10 jaar ervaring als projectleider, met name in civiel technische projecten in een stedelijke omgeving. U heeft door ervaring goede kennis van de methodiek van projectmatig werken, planning, financiële bewaking en kwaliteits borging. U bent in staat op inspirerende wijze de kennis en ervaring over te dragen op (junior) projectleiders. U beschikt over de benodigde commerciële en communicatieve vaardighe den en bent een enthousiast teamspeler. Voor inlichtingen over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer C.N.W. Smit, tele foonnummer 020-651 08 00 De functie in hoofdlijnen: U opereert vanuit onze kantoren in Amsterdam, Arnhem, Breda, Leeuwarden of Leidschendam. U bent verantwoordelijk voor het op juiste wijze uitvoeren van uiteenlopende landmeet kundige werkzaamheden en geeft hierbij lei ding aan een team. Functie-eisen, uw profiel: U beschikt over een afgeronde MBO-opleiding of een MBO werk- en denkniveau en enkele jaren aantoonbare ervaring als landmeter. U bent op de hoogte van het gebruikte instru mentarium, alsmede van de landmeetkundige procedures en principes (rekenregels, ver heffingsmethoden, projectaanpak). Naast lei dinggevende ervaring heeft u een klantgerich te instelling en bent u in het bezit van het rij bewijs B. Voor inlichtingen over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer P.K.H. Meisel, tele foonnummer 070-317 07 00 Aanbod en perspectief voor alle functies: Naast een marktconform salaris, dertiende maand, spaarloonregeling en een collectieve pensioenverzekering bieden wij u het volgende: Een uitdagende en afwisselende functie. Prettige en collegiale werksfeer. Ruimte voor eigen initiatief. Ruime gelegenheid om door te groeien binnen de organisatie. Sollicitatie: Wij verzoeken u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie schriftelijk, met vermel ding van de betreffende functie en met bijslui ting van uw CV, te solliciteren bij Fugro-lnpark B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 3000, 2260 DA Leidschendam. Kijk voor meer informatie over beschikbare functies en standplaatsen binnen Fugro-lnpark B.V. op: www.fugro-inpark.nl INPARK B.V. MEETING THE CHALLENGE OF NATURE Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 53