5 Geo-informatie Hoofd Advies, Ontwikkeling en Verkoop Ëisl Amsterdam Geo-informatie Amsterdam zoekt een inspirerende en innovatieve collega/manager als Geo-informatie Amsterdam is belast met de productie van de digitale en analoge kaart voor de gemeente Amsterdam. Geo-informatie heeft de ambitie om zich verder te ontwikkelen tot kenniscentrum voor geo grafische informatie, waarbij een zwaar accent ligt op GlS(-advisering). Geo-informatie wil zich nadrukkelijk ontwikkelen tot een klantgerichte organisatie die opereert in een duidelijke OGON-context (opdrachtgever-opdrachtnemer relatie). Resultaatgerichtheid is daarin een sleutelwoord. Recentelijk is Geo-informatie gereorganiseerd. De taken - Integraal leidinggeven aan de afdeling (6 mede werkers). - Verkennen van de markt, marktbenadering strategieën ontwikkelen en implementeren, relatie netwerken opbouwen en onderhouden, dienst verleningsovereenkomsten opstellen en beheren, onderhandelingen voeren, verkopen leiden, producten ontwikkelen, adviseren omtrent de toepassing van bestaande en nieuwe producten, technieken, applicaties, etc. - Realiseren van een sterk GIS-advies georiënteerde organisatie die de mogelijkheden van het gebruik van de digitale kaarten voor ondersteuning en integratie van gemeentelijke werkprocessen weet uit te dragen en weet te realiseren. - Deelnemen aan het managementteam. - Vervangen van het hoofd Geo-informatie. Uw profiel - Innoverende en stimulerende persoonlijkheid. - Universitair werk- en denkniveau. - Kennis van geo-informatie en GIS. - Ruime ervaring en aantoonbare kwaliteiten in advisering, management van gelijksoortige organisaties, acquisitie en commercie. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. - Bekendheid in de wereld van de geografische informatievoorziening strekt tot aanbeveling. Salaris: De functie is ingeschaald in 11A (maximaal 8.748,- bruto per maand) bij een volledige werkweek. Inlichtingen: Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer drs. N.J.G. Mertens, hoofd Geo-informatie, tel. 020 - 596 4699, of de heer ir. H. Avenarius, waarnemend hoofd AOV, tel. 020 - 596 4622. de sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar de dienst Amsterdam Beheer, afdeling P&O, t.a.v. mw. M. Sproet, Postbus 94959, 1090 GZ Amsterdam. De gemeente Amsterdam wil dat haar personeelsbestand een afspiegeling is van de beroeps bevolking, daarom worden vooral vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en gehandi capten uitgenodigd te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Geo-informatie Amsterdam is een onderdeel van de dienst Amsterdam Beheer, een overkoepelende organisatie waarin de eenheden Amsterdamse Bos, Archeologie, Materiaaldienst, Parkeergebouwen, Sporthallen Zuid en Westpoortbeheer met een grote mate van zelfstandigheid hun diensten en producten aanbieden. Samen bewaken zij de eisen die men mag stellen aan de diverse soorten dienstverlening. Planning, controle en personeelsbeleid regelen de eenheden gemeenschappelijk. GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 54