Beleidsmedewerker Geografische Informatie De Marine. Helemaal zo gek nog niet. De Koninklijke Marine is een van de grotere werkgevers van Nederland. Zo'n 16.000 burgermedewerkers en militairen vinden hier boeiend en verantwoordelijk werk. De dienst der Hydrografie maakt deel uit van de Marinestaf van de Koninklijke Marine in Den Haag. Deze dienst produceert zeekaarten, hydrografi sche kaarten en aanvullende nautische publicaties voor het Noordzeegebied en de wateren rond de Nederlandse Antillen, in analoge en digitale vorm. Deze nautische publicaties worden officieel uitgegeven ten behoeve van de scheepvaart. Daarnaast adviseert en ondersteunt deze dienst de overheid en derden op nautisch-cartografisch, hydrografisch en marien-geodetisch gebied. De afdeling Technologie en Ont wikkeling van de dienst der Hydrografie is op zoek naar een enthousiaste wo'er (v/m) voor de functie van Taken In deze functie inventariseert en analyseert u de behoefte aan (informatie)technologie op het gebied van digitale nautische cartografie, elektronische kaarten, militaire cartografie en geo-informatica. Vervolgens vertaalt u deze behoefte naar conceptuele en functionele plannen. Over deze aspecten biedt u bovendien advies en informatie, zowel op verzoek als op eigen initiatief. Nieuwe ontwikkelingen op uw vakgebied volgt u op de voet, en waar mogelijk draagt u er zelf aan bij. Daarnaast geeft u leiding aan interne en' externe projectteams en werkgroepen. Vereist Basisvereiste voor deze functie is een academisch werk- en denkniveau, gekoppeld aan een ruime kennis van de digitale nautische cartografie, elektronische kaarten, militaire cartografie en geografische informa tiesystemen. U bent daarbij op de hoogte van de internationale ontwikkelingen op deze vakgebieden, zowel bij commerciële bedrijven als bij andere hydrografische diensten en internationale organisaties. Bovendien beschikt u over het talent om informatie op een overzichtelijke en heldere manier te presenteren. Geboden wacht een verantwoordelijke en afwisselende functie binnen de veelzijdige marineorganisatie. Afhanke lijk van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal circa f 90.500,- (schaal 10 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar. Om uw vakkennis up-to-date te houden en uit te breiden kunt u bovendien gebruikmaken van een aantrekkelijk pakket studiefaciliteiten. Reacties Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Technologie en Ontwik keling, de heer ing. R. van Geesbergen, telefoon (070) 316 32 82. Voor vragen over de selectieprocedure kunt u contact opnemen met de personeelsconsulent, mevrouw N.H. Remkes, telefoon (070) 316 34 88. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Bevelhebber der Zeestrijd krachten, stafafdeling Burgerpersoneel Admiraliteit, ter attentie van mevrouw N.H. Remkes, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. v J K 4" 4/ O burgerpersoneel GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 55