Bouwen aan een kwalitati doe je bij ons niet alleen Noord -[Holland rH Een ding is duidelijk: je doet het met elkaar. In de eerste plaats met collega's. Maar ook met gespreks partners als water- en recreatieschappen, rijk, gemeenten en bedrijfsleven. En - meer en meer - met de 2,5 miljoen burgers van onze provincie. Samen geven we het gezicht van Noord-Holland vorm. Hoe dat gezicht er uit ziet? Die vraag is moeilijker te beantwoorden. Morgen in ieder geval weer nét iets anders dan vandaag. Iets mooier, als het aan ons ligt. Ruimtelijker, spannender, socialer, schoner en veiliger. Het is duidelijk: onze ambities liegen er niet om. Met ruim 1.600 medewerkers zetten we ons dagelijks in voor de leefbaarheid van Noord-Holland. Daarbij gaat het om zogenaamde gemeente- overstijgende taken. Denk bijvoorbeeld aan het beheer van de wegen en vaarwegen, of de her inrichting van streken. Ook de sociale infrastructuur is een belangrijk aandachtsgebied, net als het milieu en het openbaar vervoer. Geen wonder dus, dat je hier de meest uiteenlopende disciplines aan treft. Zeker binnen de afdeling Beheer en Uitvoering. Wij zijn verantwoordelijk voor de fysieke infra structuur. Van brugwachters tot beheerders (we beheren en onderhouden ca. 10.000 ha. terrein voor openlucht recreatie, ca. 600 km. wegen en ca. 230 km. vaarwegen) en van constructeurs tot ratten vangers... wij hebben ze 'in huis'. We investeren fors, ook in onze medewerkers. Juist in onze mede werkers. Zij zijn immers ons belangrijkste kapitaal. Een eigen loopbaancentrum, studiefaciliteiten, bedrijfs fitness, een werkweek van maximaal 36 uur, flexibele werktijden, mogelijkheden tot deeltijd werken, betaald ouderschapsverlof... het zijn voorbeelden van onze eigentijdse arbeidsvoorwaarden. Naast uiteraard een marktconform salaris, bieden we een eindejaarsuitkering een spaarloonregeling en uit stekende pensioenvoorzieningen. En - ook niet onaardig - de kans om mee te bouwen aan ons mooie Noord-Holland. Elke dag weer. We zeiden het al: werken bij ons betekent bouwen. Aan jezelf en aan je omgeving. Als afdeling staan wij voor grote nieuwe uitdagingen, zoals verdergaande professionalisering van de werkzaamheden, Planning en Control en een forse verhoging van de investeringen in nieuwe infrastruc tuur. Deze uitdagingen vergen meer aandacht van het management en de medewerkers. Daarom heb ben we collega's nodig die de uitdagingen niet schuwen en hun deskundigheid willen inzetten voor de Noord-Hollandse samenleving. Mensen metondernemersbloed. Oftewel... Denkers, Durvers en Doeners. Geïnteresseerd? Kijk op www.noord-holland.nl voor uitgebreide informatie over de vacatures en de sollicitatieprocedures. Uiteraard kun je ook telefonisch informatie opvragen. Hiervoor bel je met de afdeling Personeel en Organisatie, team Advies en Beheer op de nummers (023) 514 38 12 of (023) 514 51 26. GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 56