Gemeente Wijchen centrum in tweestromenland COÖRDINATOR LANDMETEN/VASTGOED ra/v 36 UUR Meer dan 38.000 Wijchenaren wonen in zeven landelijke en groene kernen en in de moderne en tegelijk rustieke hoofdkern Wijchen zelf. In de gemeente treft men een ruim winkelaanbod, zeer gevarieerde en groene woonwijken en een werkelijk schitterend buiten gebied herbergt bossen en duinen, vennen en maas. De fraaie en gezellige stad Nijmegen, die op korte afstand ligt, biedt de voorzienin gen waarover Wijchen zelf niet beschikt. Kortom, het is goed wonen en werken in Wijchen! Vrouwen en kandidaten behorend tot een etnische groepering worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. De gemeentelijke organisatie is redelijk compact; er werken 215 medewerkers verdeeld over vier sectoren, een stafafdeling en de brandweer. De dynamiek van onze organisatie blijkt onder andere uit het binnenkort overstappen van een sectorenstructuur naar een afdelingenstructuur met een driehoofdige directie. Vanwege vertrek en uitbreiding zijn wij voor de afdeling Bouwzaken op zoek naar een nieuwe medewerker: De coördinator landmeten/vastgoed... coördineert in overleg met het afdelingshoofd de dagelijkse werkzaamheden van de medewerkers van landmeten, geeft aanwijzingen over de te voeren werkmethoden en draagt zorg voor de kwaliteit en planning; verzamelt en verwerkt gegevens tot uitzet- en inmeetgegevens ten behoeve van de buitenwerk zaamheden; vervaardigt kadastrale- en topografische kaarten met behulp van een geautomatiseerd CAD- systeem; vervaardigt verkavelingstekeningen; actualiseert en beheert de Groot Schalige Basiskaart; verricht grensinmetingen en grensaanwijzingen voor extern en intern gebruik; informeert collega's, publiek en derden over kadastrale en geografische gegevens en hoogteliggingen en onderhoud de contacten met het kadaster; adviseert over landmeetkundige zaken; adviseert over aanschaffen van benodigd materieel en materiaal, hardware en software; neemt deel aan het beheerdersoverleg vastgoed, en maakt hiervoor in overleg met het afdelingshoofd de agenda en vergaderverslagen; is verantwoordelijk voor het opstellen en bijhouden van het vastgoedbedrijvenregister. We vragen... een medewerker met een HBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld HBO-geodesie. Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste evenals accuratesse en organiserend vermo gen. Ervaring in een dergelijke functie is natuurlijk een pré. We bieden... een salaris dat, afhankelijk van de ervaring en oplei ding, maximaal 6.393,- bruto per maand bedraagt (niveau 9). Doorgroei naar maximaal 7.107,-bruto per maand (niveau 10) is mogelijk. Naast de uitdaging die de functie zelf biedt en een prettige werksfeer beschikt de medewerker over de goede secundaire arbeidsvoorwaarden van de CAO Wijchen zoals een regeling voor de opvang van kin deren, een gemeentelijke hypotheekregeling, aan vullende verzekeringen, een regeling voor ouderschapsverlof, studiefaciliteiten, een spaarloon regeling en een verhuiskostenregeling. Inlichtingen... over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer T. Peek, afdelingshoofd Bouwzaken, telefoonnr. (024) 64 92 285. Uw brief kunt u binnen 14 dagen richten aan de staf afdeling P&O, Postbus 9000, 6600 HA WIJCHEN of per e-mail naar p.braam@wijchen.gemnet.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 58