U M Cij A iAJJ Jf~\ 222 /A LANDMEETKUNDIG AMBTENAAR M/V 3 6 uur 'f /.>- 2L n'-.j i-V-'i Wageningen is een ruim 700 jaar oude stad met 33.000 inwoners prachtig gelegen aan de grenzen van de Utrechtse Heuvelrug, de Veluwe en het rivierenlandschap van de Betuwe. Door de aanwezigheid van het Wageningen Universiteit en Research Centrum (WUR) en een groot aantal kennisintensieve bedrijven en (onderwijs)instellingen, onderscheidt de stad zich van steden van gelijke omvang. De bijzondere samen stelling van de bevolking (relatief jong, hoog opgeleid, veel nationaliteiten), een gevarieerd en hoog voor zieningenniveau, veel cultuur en een actief verenigingsleven zijn daar voorbeelden van. De gemeente Wageningen heeft haar ambtelijke organisatie ingedeeld in vijf sectoren: Bestuur, Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM), Openbare Werken, Maatschappelijke Zaken en Brandweer. Er werken zo n 300 mensen in een open, directe en informele organisatiecultuur. Voor de sector VROM, afdeling Geo-lnformatie zoeken wij in verband met het vertrek van een medewerker een y 1 Algemeen: De sector VROM bestaat uit vier afdelingen: Bouwen, Wonen en Milieu; Stadsontwikkeling en Ruimtelijk Beleid; Geo-lnformatie; en Administratie en Vastgoed. De afdeling Geo-lnformatie beschikt over een enthousiast team bestaande uit 6 medewerkers die verdeeld zijn over de binnen- en buitendienst. Voor de buitendienst is een vacature ontstaan voor 36 uur per week. Uw functie: Onze nieuwe collega zal zich in hoofdzaak bezig houden met het: - geven van werkleiding aan de meetploeg; - planmatig naverkennen en gecodeerd meten van GBKN-, DBKW- en beheersmutaties; - uitvoeren van revisiemetingen en opdrachten van derden; - meten van akteposten en het verzorgen van formele aanwijs i.h.k.v. een samenwerkingsregeling met het Kadaster-Gelderland; - uitzet- en controlewerkzaamheden in de ruimste zin; - grondslag-, deformatie-, inhouds-, en hoogte metingen; - uitlezen van veldmodules en controle van de kaart- fragmenten via het pakket LISCAD o/windows NT: - inwerken van eenvoudige mutaties m.b.v. het pakket MicroStation. Functie-eisen: ÏVbor een goede vervulling van de functie, denken 'wij aan een persoon die: -Tir het bezit is van een Geodesie-opleiding op mbo- rtlveau; - bij voorkeur ervaring heeft in de genoemde werk zaamheden; - over leidinggevende capaciteiten beschikt en zelf standig kan werken; - affiniteit heeft met CAD-automatisering (Micro- Station en LISCAD o/Windows NT): - bereid is aanvullende opleidingen te volgen; - het vermogen heeft flexibel, efficiënt en stress bestendig in te spelen op nieuwe ontwikkelingen en taken; - een collegiale instelling heeft; - beschikt over rijbewijs B. Wat bieden wij u? Een uitdagende en afwisselende baan in de buiten dienst, in een goed team van collega's met een goede rechtspositieregeling en opleidingsmogelijk heden. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een salaris van maximaal f 4.996,-- bruto per maand (maximum van functieschaal 7). In de loop van het jaar 2001 zal de functie definitief worden gewaardeerd. Informatie en sollicitatie: In de procedure is een kennismaking met mede werkers van de afdeling opgenomen. Wanneer daar toe aanleiding zou bestaan, kan ook een psychologische keuring deel uitmaken van de procedure. Voor het inwinnen van nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Henk van Schuijlenborgh, hoofd afdeling Geo-lnformatie. Telefonisch bereikbaar onder nummer (0317) 49 28 40. Uw schriftelijke reactie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 16700 AA Wageningen, onder vermelding van vacaturenummer 01.03.03.63. GEODESIA 2001-4

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 60