TerraVmagin& D KONTEK ENGINEERING B.V. nt.pk registraties in gemeenten. Deze proeven moeten duidelijk maken hoe een dergelijke registratie van de grond te krij gen is. Ook zal blijken of we er over ruim een jaar nog steeds de handen voor op elkaar krijgen. En mocht dat zo zijn, hoe gaan we het vervolg bekostigen? Ik voel wel voor het idee om voor dit soort doeleinden ICES-geld te gebrui ken", aldus de staatssecretaris en dat sloot weer goed aan bij de speech van Arnold Bregt, maar was dus nog geen toe zegging uit de VROM-begroting In zijn dagafsluiting voor de receptie noemde Besemer van Van Wijnbergen "zijn buitengewoon kritische blik op de publieke sector, waar hij overigens zelf ook werkzaam in was". Vooral diens bestuurlijke ervaring telde. "Van huis uit geodeet-zijn is handig. Niet meer dan dat, denk ik", zo vond de vice-voorzitter. Namens de Ravi overhandigde Besemer een van het Kadaster gekregen 'geo-informatieschaal' van aardewerk (1 op 500, zo verraadde een aanwezige zijn tech nische achtergrond.) Bert van Wijnbergen zelf noemde in zijn terugblik "werken bij de Ravi een beetje topsport". De nieuwe platformfunctie van de Ravi, gecombineerd met een deels publiek onderne merschap van de stichting, leek hem een gezonde zaak. Terralmaging biedt actuele producten en diensten gebaseerd op inovatieve airborne remote sensing technieken: digitale hoogtegegevens digitale luchtfotografie en afgeleide producten consultancy Terralmaging's 3D Geo- Informatieproducten kunnen o.a. worden gebruikt voor: 3D visualisatie kaartbijhouding telecommunicatie geluidsmodellering rivierbeheer kustbeheer bosbouw infrastructuur Geïnteresseerd in onze diensten of (direct beschikbare) producten? Kijk dan op www.terraimaging.nl of neem contact met ons op: Terralmaging-Amsterdam Koningslaan 35 1075 AB Amsterdam The Netherlands Phone 31 20 5730330 I E-mail info@terraimaging.nl Terralmaging-Berlin Elsenstrasse 106 12435 Berlin Germany Phone49 3053217720 E-mail info@terraimaging.de Architecten- Ingenieursbureau BNA Bouwservice Installatieservice Raadgevend Ingenieursbureau Vastgoedservice Waagpassage 1 Postbus 331 8200 AH Lelystad T 0320 24 14 54 F 0320 23 20 63 E info@kontek.nl Overige vestigingen in Bolsward, Oegstgeest en Oss ENGINEERING GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 26