x Geo-mrormatie X r Amsterdam Zoekt inspirerende en innovatieve collega's Productmanager landmeetkundige dienstverlening De taken Uw profiel Salaris Landmeter De taken Uw profiel Salaris Geo-informatie Amsterdam is een onderdeel van de dienst Amsterdam Beheer en is, naast haar rol als gemeen telijk hoofd maatvoerder, producent van de digitale en analoge kaarten van de gemeente Amsterdam. Geo-informatie Amsterdam wordt gevormd door twee afdelingen, Digitale Topografie (DT) en Advies, Ontwikke ling en Verkoop (AOV). De afdeling DT bestaat uit drie productgroepen, Landmeetkundige dienstverlening, Grootschalige kaart vervaardiging en Kartografie. Voorde landmeetkundige activiteiten zoeken wij: Leidinggeven aan een wisselende groep landmeters en landmeter assistenten die deels in eigen dienst zijn en deels worden ingehuurd. Hetzelfstandig (laten) uitvoeren van landmeetkundige projecten zoals uitzettingen, deformatiemetingen, waterpassingen, het beheeren onderhoud van het NAP-netwerk etc. Adviseren over projectaanvragen en de project administratie voeren. Het adviseren van het hoofd DT aangaande de landmeetkundige dienstverlening. Het zorgdragen voor het instrumen tarium U benteen innoverende en stimule rende persoonlijkheid U hebt een HBO-opleidingop het gebied van geodesie. U hebt praktische kennis van het vakgebied U hebt aantoonbare ervaring met leidinggeven U bezit goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheden Bekendheid in de geodetische wereld strekt tot aanbeveling. Deze functie is inschaald in 10 (maximaal 3332,— bruto per maand) bij een volledige werkweek. De gemeente Amsterdam wil dat haar personeelsbestand een afspiegeling is van de beroepsbevolking, daarom worden vooral vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten uitgenodigd te sollicite ren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar: dienst Amsterdam Beheer afd. P&O t.a.v. mw. M. Sproet. Postbus 94959 1090 GZ Amsterdam. U voert zelfstandig alle voorko mende landmeetkundige werkzaam heden uit. Hierbij moet gedacht worden aan situatiemetingen, deformatiemetingen, uitzettingen, opengat metingen, Waterpassingen etc.. Het voorbereiden en de afwerking van de meting wordt door u zelf gedaan. Een deel van uw tijd wordt besteed aan het uitwerken van de metingen in hetCAD-systeem (microstation). U draagt zorg voor het instrumenta rium dat door u wordt gebruikt. U benteen innoverende en stimule rende persoonlijkheid. U hebt minimaal een MBO opleiding en enkelejaren ervaring. U hebt praktische kennis van het vakgebied. U bezit goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden. Ervaring met het tekenen in CAD systemen strekt tot aanbeveling. Deze functie is inschaald in 8 (maximaal 2654,- bruto per maand) bij een volledige werkweek. Voorinlichtingenkunt u bellen met het hoofd Digitale Topografie de heer R.Visser.Tel. 020 5612170 Geo-informatie Amsterdam is een onderdeel van de dienst Amsterdam Beheer, een overkoepelende organisatie waarin de eenheden Amsterdamse Bos, Bureau Monumenten en Archeologie, Materiaaldienst, Parkeergebouwen, Sporthallen Zuid en Westpoortbeheer met een grote mate van zelfstandig- beid hun diensten en producten aanbieden. Samen bewaken zij de eisen die men mag stellen aan de diverse soorten dienstverlening. Planning, controle en personeelsbeleid regelen de eenheden gemeenschappelijk.

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 49