Jjiik Medewerker Publicaties r Weten waar je mee bezig bent. De Marine. burgerpersoneel De Dienst der Hydrografie maakt deel uit van de Marinestaf van de Koninklijke Marine in Den Haag. De Dienst produceert zeekaarten en aanvullende hydrografische publicaties voor het Noordzeegebied en de wateren rond de Nederlandse Antillen en Aruba in analoge en digitale vorm. Deze producten worden officieel uitgegeven voor gebruik in de scheepvaart. Daarnaast adviseert en ondersteunt de Dienst de overheid en derden op nautisch-kartografisch, hydrografisch en marien-geodetisch gebied. De afdeling Productie is belast met het realiseren en uitgeven van de genoemde producten. Ter verster king de onderafdeling Publicaties zoeken we een enthousiaste professional (v/m) die aan de slag wil als Taken In deze functie realiseert u de productie van nautische publicaties. Dit doet u door digitale kaartfiles samen te stellen met CARIS-software en analoog reproductiemateriaal uit voorbewerkte gegevens. Aan u de taak om de grafische vormgeving van producten en voorlichtingsmateriaal te verzorgen. Tot uw werkzaamheden behoren verder het beheren van analoge en digitale basismaterialen van publicaties, het verstrekken van (karto)grafisch advies over de realisatie van producten en het onderhouden van contacten met grafische bedrijven. Vereist Geboden Eerste eis voor deze functie is dat u minimaal werkt en denkt op mbo-niveau. Daarnaast beschikt u niet alleen over een grondige kennis van en ervaring met nautische kartografie, maar ook over nautische en hydrografische ervaring. U kunt bogen op goede redactionele vaardigheden, een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en kennis van databases en dtp-software. U kunt zich met recht een expert op het gebied van grafische vormgeving noemen. Bovendien werkt u prima in teamverband en bent u nauwkeurig, stressbestendig en ondernemend. Voor deze functie geldt dat u een interessante baan in een veelzijdige organisatie te wachten staat. Het bruto jaarsalaris is afhankelijk van uw kennis en ervaring en bedraagt maximaal circa 31.200,- (schaal 7 BBAD). Verder mag u ieder jaar rekenen op een vakantietoeslag van 8% en minimaal 23 vakantiedagen. Tevens bieden wij de mogelijkheid van flexibele arbeidsduur. Daarnaast bieden wij een uitgebreid pakket studiefaciliteiten, zodat u uw vakkennis kunt verbreden en verdiepen. Reacties Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de onderafdeling Publicaties, de heer M. de Graaf, (070) 316 28 14. Met vragen over de selectieprocedure kunt u zich richten tot de perso neelsconsulent, mevrouw P. Caspers, (070) 316 34 88. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Koninklijke Marine, Stafafde ling Burgerpersoneel Admiraliteit, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke Marine naar www.marine.nl of voor een overzicht van de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij e O GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 52