hoogwaardige functies iSl GEMEENTE HOOGEVEEN ^1 hoogwaardig Hoogwaardig leven De meeste mensen werken om te leven. Goed te leven. Prettig te leven. De dynamiek van de stad. De mensen. De rust en ruimte van de natuur om de hoek. De juiste balans tussen werken en leven. Een basis voor een gelukkig bestaan. In Hoogeveen kun je hoogwaardig leven. Hoogwaardig wonen Je (t)huis. Een eigen plek waar je je thuisvoelt. Waar je tot rust komt. Alleen of samen. Net als 53.000 anderen. Waar je plannen maakt en nadenkt over je toekomst. Bestaand of nieuwbouw. Kopen of huren. Prijskwaliteit. In Hoogeveen kun je hoogwaardig wonen. Hoogwaardig werken Zakenstad van het jaar. Moderne werkstad in Zuidwest Drenthe. Industrie en zake lijke dienstverlening. Grote multination als. Kleine gespecialiseerde bedrijven. Uitstekend vestigingsklimaat. Veel werkgelegenheid. In Hoogeveen kun je hoogwaardig werken. Hoogwaardige werkgever De gemeente als werkgever. Een bestuursdienst en drie sectoren. Mensenwerk. Veel plannen en uitdagin gen. Mogelijkheden voorzelfontplooiing. Loopbaanplanning. Coaching Training. Carrièreperspectief. De gemeente Hoogeveen is een hoogwaardige werkgever. 450 collega's. Nieuwe functies. Uitbreiding van taken. Ruimte voor nieuwe collega's. De gemeente Hoogeveen daagt u uit voor de volgende hoogwaardige functie: Senior medewerker geo-informatie (m/v) op HBO-niveau. Vacature02-24. De afdeling bestaat uit een team van 8 medewerkers. Voor de functie van senior medewerker geo-informatie zoeken we naar een nieuwe enthousiaste medewerker(ster) die marktgerichte productvernieuwing en klantgerichte dienstverlening handen en voeten weet te geven op onze afdeling. Informatie De uitgebreide vacaturetekst en meer informatie over onze organisatie en Hoogeveen vindt u op onze internetsite www.Hoogeveen.nl en kunt u aanvragen via tel.nr. (0528) 291 339. Mocht u desondanks nog vragen hebben, dan is de heer W.D.Th. Roze boom, hoofd van de afd. Geo-informatie, tel.nr. (0528) 291 740, graag bereid deze te beantwoorden. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 29 mei 2002 richten aan: Gemeente Hoogeveen, afdeling P &,0rPbftbuiS!2O.OOO, 7900 PA Hoogeveen. Vacaturenummer op de enveloppe vermelden. U kunt hem ook zenden naar:,vacatures@hoogeveen1t 'Acquisitie naar aanleiding van deze oproep wordt niet op prijs gesteld'. GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 53