£«5 ff Kom je horizon verruimen BELEIDSMEDEWERKER VASTGOEDINFORMATIE/ LANDMEETKUNDIG CARTOGRAAF Lelystad is een stad van water, groen, rust en ruimte. In de hoofdstad van Flevoland kan je nog altijd tot de horizon kijken. Verruim daarom je horizon en kom werken in Lelystad. De gemeente heeft ruimte voor ambitieuze collega's. En zoekt grensverleggers die het een uitdaging vinden om het Lelystad van de toekomst vorm te geven. Mensen die graag willen werken in een stad in beweging: een stad die groeit naar 80.000 inwoners en naar een verdubbeling van de werkgelegenheid. Kortom: we zoeken collega's in een gemeente waar dienst verlening en nieuw beleid hand in hand gaan. De afdeling vastgoedinformatie (10,6 fte's) maakt onderdeel uit van de sector Bouw, Vastgoed en Milieu. Voor de afdeling zijn wij op zoek naar een beleidsmedewerker vast goedinformatie/landmeetkundig cartograaf. Deze collega zal moeten zorgen voor het voorbereiden, ontwikkelen en coördineren van beleidsvraagstukken op het gebied van vastgoedinformatie en landmeet kundige cartografie. Het technisch bestuurskundige gehalte is hierbij vrij hoog. Wij zijn op zoek naar een kandidaat met minimaal een HBO+ niveau met ruime ervaring, bijvoorbeeld HBO Landmeetkunde/ Geoinformatica/ Geodesie. Pas/bijna afgestudeerden van een Technische Universiteit (Geodesie) worden eveneens uitgenodigd te reageren. De beloning wordt overeenkomstig de zwaarte van de functie vastgesteld. Voor informatie kun je bellen met Hans Esser, afdelingshoofd Vastgoedinformatie, telefoon (0320) 27 84 62. Informatie over de organisatie en het functieprofiel vind je op onze website www.lelystad.nl Rechtstreeks solliciteren is mogelijk via e-mail; sollicitatie@lelystad.nl of per post: Gemeente Lelystad, afdeling P&O, t.a.v. Jurriën Kemmink, Postbus 91, 8200 AB Lelystad. Vermeld bij je sollicitatie het vacaturenummer 2002-31. De sluitingstermijn is vastgesteld op 30 mei 2002. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 20 juni 2002. GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 55