Maak jij ons (inter)netwerk compleet? Procesmanager Gemeente Den Haag In de gemeente Den Haag verzorgt de Gemeentelijke Belastingdienst de taxaties en alle daarmee samenhangende werkzaamheden die voortvloeien uit de Wet waardering onroerende zaken. Binnen de dienst zijn de teams Vastgoedinformatie en Taxatie belast met de werkvoorbereiding en de waardebepaling van de 300.000 Haagse objecten. De waardebepalingen worden verricht voor zowel woningen als bedrijven met een grote diversiteit: van hofjeswoningen en parkeervakken tot het Kurhaushotel of de Haagse Poort. In dit kader dragen de teams ook de zorg voor het verzamelen en beheren van circa 30 miljoen vastgoedgegevens die zijn ondergebracht in een omvangrijk administratief vastgoedbestand. Dit bestand is mede ontsloten met behulp van een Geografisch informatiesysteem. De werkzaamheden binnen de teams Taxatie en Vastgoedinformatie worden verricht in een sterk geautomatiseerd en dynamisch proces. Bij het verwerken van de diverse informatiestromen die ons ten dienste staan bij het taxatieproces speelt informatietechnologie, ondermeer intranet en internet, een grote rol. Voor de communicatie is in eigen beheer de WOZ-Infodesk® ontwikkeld. Hierop zijn naast waarden en vastgoedgegevens ook cydoramafoto's en kaartmateriaal raadpleegbaar. Voor dit product heeft de gemeente inmiddels het prestigieuze Europese e-Governmentlabel ontvangen. Voor het onderzoeken, uitwerken, bijhouden en het breder benutten van de mogelijkheden die GIS-applicaties in combinatie met vastgoedgegevens ons bieden zoeken wij een: Als procesmanager combineer je ontwikkelingstaken met operationele taken. Je bent verantwoordelijk voor de GIS- en de internetgerelateerde werkprocessen van de afdeling en bent de spil in de productie-organisatie. Je participeert in gemeentelijke en landelijke werkgroepen. Je doet voorstellen om de werkprocessen te optimaliseren, voor nu, maar ook voor de toekomsten en coördineert de implementatie van de voorstellen. Je operationele taak is het aannemen en (laten) uitvoeren van diverse opdrachten. Je komt te werken in een jong en dynamisch team. Je onderhoudt zelf het contact met collega's, de afdeling Informatie en Automatisering en externe klanten en fungeert daarbij als de rechterhand van de managers van de teams Taxatie en Vastgoedinformatie. Wij vragen: een HBO-opleiding geodesie/geo-informatica ofwel een gelijkwaardig opleiding een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid analytisch denkvermogen affiniteit met het toepassen van IT (o.m. internet) relevante werkervaring Wij bieden: Afhankelijk van je leeftijd, opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 3.332,- (exclusief vakantietoeslag) per maand bij een werkweek van gemiddeld 36 uur. Daarnaast kent de gemeente uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Meer informatie over deze functie zal door Peter Vreugdenhil (manager team Taxatie) met plezier worden verstrekt. Hij is telefonisch bereikbaar onder nummer 070 353 3850 Sollicitatie: Sollicitaties kan je tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: de Directeur van de Gemeentelijke Belastingdienst t.a.v. hoofd P O, de heer E.D.A. Verhoeff Laan van Nieuw Oost Indië 127 2593 BM Den Haag GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 56