Gezicht geven aan morgan Het kan in Almere! Geografisch Medewerker m/v Gemeente Almere Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen een snelgroeiende gemeente zijn up-to-date gegevens over vast goed essentieel. Bij het team Geo-informatie (20 m/v), onderdeel van de ISO 9001 gecertificeerde afdeling Gegevensmanagement, staat 'bedrijfs matig werken' daarom hoog in het vaandel. Wij beheren de geografische gegevens en vervaardigen kaartproducten voor in- en externe klanten. Ons vak is volop in ontwikkeling. Net als onze stad zelf. We zijn dan ook op zoek naar iemand die veranderingen niet schuwt, maar ze snel en deskundig in kaart brengt. (01.293) De uitdaging is duidelijk: jij gaat de snelstgroeiende stad van Nederland op de kaart zetten. Als landmeter nieuwe stijl, om precies te zijn. Samen met één of twee directe collega's - in totaal heb je er zes - trek je er elke dag op uit om al het moois dat inmiddels is gebouwd te vereeuwigen. En help je aannemers en projectontwikkelaars om verdere stads uitbreiding mogelijk te maken (denk aan het uitzetten van gebouwen en terreinafwerkingen). Je werkt met de nieuwste technieken en met geavanceerde apparatuur dus professionele groei is verzekerd. Almere zsj uitgegroeid tot een stad van formaat. Waar ruim 160.000 mensen met plezier wopen, werken en recreëren. Het uit bouwen van de kwaliteit van de stad en de voorzieningen daarin is een speerpunt van ons beleid. Zpwel in de bestaande wijken als in de stadsdelen van morgen. Dat biedt onze organisatie tal van uitdagingen. Voor die uitdagingen zoeken wij nieuwe medewerkers. Almere: een stad die ruimte, water en groen combineert met grootstedelijke allure. De bijzonderheden vind je op www.almere.nl. We geven je vast mee dat in deze buitendienstfunctie een klantgerichte en initiatiefrijke houding een must is. We zoeken dan ook een ervaren mbo'er (geodesie) die helder kan communiceren. Het salaris bedraagt maximaal 2.342,- bruto per maand (schaal 7); bij uitstekend functioneren is doorgroei naar maximaal 2.654,- bruto per maand (schaal 8) mogelijk. Interesse? Stuur dan een e-mail naar carriere@almere.nl. Of stuur een brief naar de gemeente Almere, Team Arbeidsmarktcommunicatie, Postbus 200, 1300 AE Almere. Vermeld s.v.p. het vacaturenummer. Wil je meer informatie, neem dan contact op met Cor Schaake, team leider Geo-informatie, telefoon (036) 539 97 27. GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 57