m 91 Medewerker vastgoed/landmeten m/v GEMEENTE HEERDE De gemeente Heerde ligt op de noordoost Veluwe, tussen Zwolle en Apeldoorn en telt ongeveer 18.000 inwoners. De gemeente bestaat uit vier dorpen: Heerde, Wapenveld, Veessen en Vorchten en een aantal buurtschappen. Naast ruime recreatiemogelijkheden en mooie afwisselende natuurgebieden kent Heerde uitstekende onderwijsmogelijkheden, een prima winkelbestand, vele industriële activiteiten en een bloeiend verenigingsleven. Heerde is zeer in trek als woon-werkge- meente. voor 36 uur per week. [iiiiiiiiii| De gemeente Heerde kent het sectorenmodel. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat binnen de afdeling Openbare Werken de vacature van: Bezoekadres: Marktstraat I Heerde Postbus 175 8180 AD Telefoon 0578-699494 Internet www.heerde.nl Wat verwachten wij van u? het zorgdragen voor de realisatie en het verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werk zaamheden; het beheren en actueel houden van het gemeentelijk kadastraal systeem (GKS) en van het digitale kaartmateriaal; u zorgt voor het beheren en onderhouden en ontwikkelen van de gemeentelijke CAD/GIS applicaties; het onderhouden van interne en externe contacten op het gebied van vastgoed en landmeten; het opstellen van overeenkomsten en schrijven van adviezen voor het college. Wat vragen wij? HTS Geo-informatica of een gelijkwaardige opleiding; kennis en ervaring met Microstation en Geocad; kennis en ervaring met Liscad en CAD/GIS toepassingen worden op prijs gesteld; ervaring bij de gemeentelijke overheid; zelfstandig kunnen werken; ervaring in de uitvoering van de functietaken strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij? Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kunnen wij een salaris bieden van maximaal 2.997,00 (niveau 9) bruto per maand. Na een jaar zal deze functie opnieuw worden gewaardeerd. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals bijvoorbeeld een spaarloonregeling, een pc-privé regeling, gemeentelijke hypotheekregeling, variabele werktijden en studiefaciliteiten. Meer informatie? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer F. van der Veen, hoofd van de afdeling Openbare Werken, telefoon 0578 - 69 94 22. Solliciteren? Heeft u belangstelling voor deze functie, dan moet u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatie richten aan het college van burgemeester en wethouders, Marktstraat I, 8181 JE Heerde. Reageren via e-mail kan ook: gemeente@heerde.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODliSIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 58