www. rij ks waterstaat, n I Rijkswaterstaat 'li Je hoeft ons niet te vertellen hoe je water buiten de deur houdt. We zijn experts in het handhaven van onze kusten en het beschermen van land tegen overstromingen. En die kennis delen we met landen uit de hele wereld. Maar het klimaat verandert, de zeespiegel stijgt en de bodem daalt. De strijd tegen water blijft dus actueel. En daarbij geven we de natuur soms de ruimte. Op plaatsen waar de duinen breed genoeg zijn, mag de zee bijvoorbeeld best een stukje landinwaarts komen. Zo combineren we veiligheid met natuurbehoud, en krijgt leven met water een nieuwe dimensie. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Projectmedewerker Hydrografie v/m Informatiedienst Water, Den Oever Maximaal 30.611,- bruto per jaar, schaal 7 De directie Noord-Holland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. De Informatiedienst Water vergaart en levert hoogwaardige informatie over de water systemen in Noord-Holland. De multidisciplinair bemande afdeling Projecten zorgt voor het (laten) inwinnen, verwerken, analyseren en presenteren van deze informatie. Functie Uitvoeren van met name hydrografische projecten op en rond het water, zowel voor klanten als voor productontwikkeling en -verbetering. Begeleiden van uit te besteden hydrografische activiteiten en - op termijn - opleiden van andere projectmedewerkers. Werkzaamheden zowel op kantoor (30%) als aan boord van schepen. Mogelijkheden tot verbreding door opleiding en on-the-job training op het gebied van ecologische en/of GIS-werkzaamheden. Werk buiten de kantoortijden komt voor. Profiel MBO-niveau met opleiding bij voorkeur richting geodesie of civiele techniek. Liefst enige kennis van hydrografische inwin- en verwerkingstechnieken (Qinsy, Terramodel, Arcview) alsmede van multibeam en dGPS-RTK. Leergierig, pro-actieve instelling en grote sociale vaardigheid. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer ing. M.A.A. Ausems, hoofd Projecten, telefoon (0255) 54 56 00. Procedureel: mevrouw S. Maharaj, telefoon (023) 530 15 02. Vacaturenummer NH 185/GE. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-techni- sche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de samenleving. Stuur een bondige brief met c.v., graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat GEODESIA 2002-5

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 60