Medewerker Verwerking Weten waar je mee bezig bent. De Marine. burgerpersoneel De Dienst der Hydrografie maakt deel uit van de Marinestaf van de Koninklijke Marine in Den Haag. De Dienst produceert zeekaarten en aanvullende hydrografische publicaties voor het Noordzeegebied en de wateren rond de Nederlandse Antillen en Aruba in analoge en digitale vorm. Deze producten worden officieel uitgegeven voor gebruik in de scheepvaart. Daarnaast adviseert en ondersteunt de Dienst de overheid en derden op nautisch-kartografisch, hydrografisch en marien-geodetisch gebied. De afdeling Productie is belast met het realiseren en uitgeven van de genoemde producten. Ter versterking van de onderafdeling Verwerking zoeken we een enthousiaste professional (v/m) die aan de slag wil als Taken Vereist Geboden Reacties In deze functie behandelt u bathymetrische gegevens in havengebieden (zoals baggervakken) en topo grafische brongegevens voor de onderafdelingen Verwerking en Publicaties. U administreert, beoordeelt, analyseert en verwerkt deze gegevens in digitale bestanden, onder meer met gebruikmaking van CARIS- software. Verder geeft u kartografisch advies en assisteert u bij de planning en optimalisatie van de ver werking. Ook onderhoudt u contacten met verstrekkers van gegevens buiten de Dienst der Hydrografie. U werkt en denkt minimaal op mbo-niveau. Dit vult u aan met een grondige kennis en ervaring op het gebied van nautische en topografische kartografie én met nautische en hydrografische ervaring. U heeft affiniteit met maritieme ontwikkelingen en bent thuis in databases, grafische pakketten, tekstverwerkers en andere geautomatiseerde systemen. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Neder landse taal is uitstekend, maar ook in het Engels en in mindere mate het Duits kunt u goed uit de voeten. U heeft goede contactuele vaardigheden, een prima teamgeest en een ondernemende instelling. Ook bent u stressbestendig en nauwkeurig. Voor deze functie geldt dat u een interessante baan in een veelzijdige organisatie te wachten staat. Het bruto jaarsalaris is afhankelijk van uw kennis en ervaring en bedraagt maximaal circa 31.200,- (schaal 7 BBAD). Verder mag u ieder jaar rekenen op een vakantietoeslag van 8% en minimaal 23 vakantiedagen. Tevens bieden wij de mogelijkheid van flexibele arbeidsduur. Daarnaast bieden wij een uitgebreid pakket studiefaciliteiten, zodat u uw vakkennis kunt verbreden en verdiepen. Meer informatie over de functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de onderafdeling Verwerking, de heer B. Timmerman, (070) 316 30 64. Met vragen over de selectieprocedure kunt u zich richten tot de perso neelsconsulent, mevrouw P. Caspers, (070) 316 34 88. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meervrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Koninklijke Marine, Staf afdeling Burgerpersoneel Admiraliteit, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke AAarine naar www.marine.nl of voor een overzicht van de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij K J. O GEODESIA 2002

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 61