J www. rij ks waterstaat, n I Rijkswaterstaat Het klimaat verandert, de zeespiegel stijgt, de bodem daalt. Het regent vaker en harder. Wat betekent dat voor een land waarvan de helft onder zeeniveau ligt? Nog hogere dijken en nog harder pompen? Nee, niet alleen. We moeten anders omgaan met het water. Bijvoorbeeld door water op te vangen in polders. Of door rivieren de ruimte te geven. En in uiterste gevallen zelfs gebieden met opzet te laten overstromen. Zodat we het ook in de toekomst droog houden. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Projectleiders afdeling Maatwerk v/m Afdeling Maatwerk Topografische Geo-lnformatie, Assen Eindhoven Maximaal 34.516,- bruto per jaar, schaal 8 De Meetkundige Dienst levert een brede range producten en diensten op het gebied van geo-informatie en ICT. De afdeling Maatwerk is onderdeel van de afdeling Topografische Geo-informatie en verzorgt maatwerkproducten voor Rijkswaterstaat. De afdeling is sterk in beweging, waarbij het accent ligt op minder zelf produceren en sterker betrekken van de branche. Naast de rol van regisseur en adviseur wordt nog een klein deel van de benodigde productie zelf vervaardigd. Hierbij worden conventionele, maar ook nieuwe technieken gebruikt zoals GPS/INS, remote sensing technieken e.d. De afdeling kent 5 regionaal gesitueerde onderafdelingen en een stafafdeling in Delft met ongeveer 120 medewerkers. Functie Leidinggeven aan de inkoop en productie van Geo-informatie maatwerkproducten, met daarbij bijzondere aandacht voor afstemming met de klant en overige afdelingen van de Meet kundige Dienst over het te leveren product. Bevorderen van een zo efficiënt en effectief mogelijke bediening van de klant. Hierbij optimaal de branche inschakelen en streven naar slimme oplossingen. Opbouwen en onderhouden van een relevant netwerk. Effectief leiding geven en optimaal samenwerken. Uitdagende functie in een dynamisch werkveld. Ruimte voor initiatief. Interessante groeiperspectieven. Aanstelling voor 3 jaar. Profiel MBO werk- en denkniveau in, of affiniteit met het Geodetisch vakgebied. Leidinggevende capaciteiten, met name in projectmanagement. Grote mate van zelfstandigheid, maar ook een teamspeler. Goede communicatieve vaardigheden. Bereid zich verder te ontplooien, o.m. door het volgen van opleidingen en cursussen. Reactie Inhoudelijke informatie voor de functie in Assen bij de heer ing. H.B.J. Bossenbroek, regio manager Noord, telefoon (0592) 32 98 54 en voor de functie in Eindhoven bij de heer R.R. Boerjan, regiomanager Zuid, telefoon (040) 265 76 60. Voor beide vacatures kunt u ook terecht bij de heer ir. M.E.E. Haagmans, hoofd afdeling Maatwerk Topografische Geo-lnformatie, telefoon (015) 269 14 09. Vacaturenummers MDI2002/2349/GE (Assen), MDI2002/2350/GE (Eindhoven). Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-techni- sche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de samenleving. Stuur een bondige brief met c.v., graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat GHODESIA 2002-6

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 11