Oisterwijk Gegevensbeheerder (v/m) gemeente (voor 36 uur per week) In de driehoek die gevormd wordt door 's-Hertogenhosch, Eindhoven en Tilburg ligt Oisterwijk, de Parel van Brabant. De gemeentelijke organisatie die een hoog kwaliteitsniveau nastreeft, kenmerkt zich door dynamiek en bedrijfsmatig werken, heeft een grote mate van flexibiliteit en ademt een open karakter. De organisatie omvat de sectoren Bestuurs- en Managementondersteuning, Inwoners en Ruimtelijke Zaken en de stafafdelingen Personeel Organisatie en Planning Beheersing. Bij de gemeente Oisterwijk werken circa 200 Binnen de sector Bestuurs- en Managementondersteuning wordt de afdeling Informatisering Automatisering uitgebreid met een De afdeling I A verzorgt de geautomatiseerde informatievoorziening van de gemeente Oisterwijk. Zij beheert de automa tiseringstechnische infrastructuur, bereidt het gemeentelijke informatiebeleid voor en houdt zich binnen deze twee uitersten bezig met alle I A-aspecten. Zij streeft een hoog kwaliteitsniveau na bij het ondersteunen van medewerkers in hun dienstverlening aan de burgers. Gegevensbeheer wordt daarbij steeds belangrijker. Daarom is er binnen deze afdeling een nieuwe functie gecreëerd: gegevensbeheerder. Je belangrijkste taken Je houdt je in eerste instantie vooral bezig met het in kaart brengen van de gegevensbestanden van de sector Ruimtelijke Zaken en daaraan gerelateerde bestanden. Vervolgens lever je een belangrijke bijdrage aan de keuze voor en de imple mentatie van een geografisch informatiesysteem. Daarnaast behoort ook de verdere uitbouw van gegevensbeheer (authen tieke gegevensbestanden, basisadministratie vastgoed) tot je taakveld. Tenslotte behoort ook het adviseren van het manage ment en het ondersteunen van medewerkers tot je taken. Onze verwachtingen Een HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur op basis van geodesie en geo-informatica of informatica met ruime GIS-ervaring en kennis van landmeetkunde. Kennis van gemeentelijke basisadministraties Kennis van en ervaring met Oracle en SQL kennis van en ervaring met gegevensmodellering Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wat bieden wij? Een prima werksfeer binnen een jong en enthousiast team in een organisatie die volop in beweging is. Daarnaast hebben wij éen gunstig arbeidsvoorwaardenpakket, zoals de mogelijkheid tot kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, PC- en fietsregeling, een spaarloon- en premiespaarregeling, opleidingsfaciliteiten, flexibele werktijden, eindejaarsuitkering, flexibele pensioenregelingen (ABP), opbouw van spaarverlof en koop en verkoop van vakantie-uren. Het salaris is afhankelijk van de mate waarin wordt voldaan aan de functie-eisen. De functie moet nog definitief worden gewaardeerd. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Hein Vera, coördinator I A, telefoonnummer 013 - 52 91 265. Je schriftelijke sollicitatie kun je onder vermelding van 'vacaturenummer 2002-10' op brief en envelop, binnen 14 dagen sturen naar de gemeente Oisterwijk, t.a.v. stafafdeling Personeel Organisatie, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Binnen twee weken na de sluitingsdatum ontvang je van ons nader bericht. Meqr informatie over onze gemeente treft u aan op onze website www.oisterwijk.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2002-6

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 29