Gemeente Utrecht Geografisch Medewerker Geotechnicus die Utrecht op de groot- en kleinschalige basiskaart houdt. Ontwikkelingsbedrijf Wat ga je doen? Je hebt een breed werkveld. Samen met je collega's actualiseer je de basis registratie vastgoed en verleen je diensten aan uiteenlopende gebruikers daar van. De basisregistratie vastgoed bestaat uit de grootschalige en de kleinscha lige basiskaart, het gebouwensysteem, het gemeentelijk kadastrale systeem, de kadastrale kaart en de gemeentelijke eigendommenkaart. Daarbij is jouw specialisatie de cartografie. Je houdt de kleinschalige kaart van Utrecht actueel en je maakt, uitgaande van de aanwezige basisbestanden, uiteenlopende kaarten. Je adviseert opdrachtgevers over mogelijkheden van presentatie van vastgoedgegevens en daaraan gerelateerde informatie. Je be paalt samen met je opdrachtgever de specificaties en stelt de offertes op. Bij het maken van de producten maak je gebruik van GIS-programmatuur. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kun je telefonisch contact opnemen met de heer W. Erwich, hoofd afdeling Geo-Informatie, telefoon 030 286 4608. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je vóór 1 juli 2002 richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP UTRECHT. Op de envelop vermeld je "Sollicitatie geografisch medewerker", vacaturenum mer 01-932. De vacature wordt gelijktijdig in- en extern aangeboden, waarbij interne kandi daten een voorrangspositie hebben. De selectie vindt plaats door een selectieteam. Acquisitie n.a.v. deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. Met wie ga je werken? Geografisch medewerker ben je samen met circa 11 collega's bij de afdeling Geo-informatie, één van de vier afdelingen binnen de sector Vastgoed informatie en Locatiemanagement van het Ontwikkelings-bedrijf Gemeente Utrecht (OGU), en daarbinnen de informatieleverancier van vastgoed informatie. Hiervoor beheert en actualiseert de afdeling de basisregis traties, maakt uiteenlopende kaartproducten en voert GIS-toepassin- gen uit, maar ondersteunt ook het OGU voor wat betreft het beheer en gebruik van gemeentelijke eigendommen en informatie daarover. Het Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, waar circa 220 mensen werken, is een professionele vastgoedorganisatie. De belangrijkste taken van de dienst bestaan uit het ontwikkelen, realiseren, beheren en faciliteren van vastgoed. (36 uur per week) Pyke Koch-lantaarn onder de Domtoren: Utrecht kent haar historische binnenstad als handelsmerk. Ben je dat? Geografisch medewerker ben je op grond van minstens een afgeronde MBO opleiding Geodesie, aangevuld met één of meerdere modules HBO Geodesie en tenminste 3 jaar ervaring in thematische cartografie. Je hebt kennis van en ervaring met geografische informatievoorziening en toepassingen op het gebied van de basisregistratie vastgoed. Kennis van en ervaring met MicroStation, Oracle en toepassingspakketten voor GIS en Internet breng je bij voorkeur in. Als persoon stel je je flexibel en klantgericht op, maar kom je ook vakmatig en collegiaal over. Je neemt graag initiatieven en je laat een hoge mate van efficiency zien. Wat maakt werken voor de stad Utrecht zo aantrekkelijk? Uiteraard biedt Utrecht je een boeiende functie, een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele werktijden, ouder schapsverlof, een fiets- en PC-privé project en studiemogelijkheden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maxi maal 2.342,- (indicatief schaal 7) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Naar het definitieve waarderingsniveau wordt op dit moment een onderzoek ingesteld. Maar Utrecht biedt meer. Je kunt een bijdrage leveren aan het woon-, werk- en leefklimaat van een eeuwenoude stad die nog volop in beweging is. Over enkele jaren telt Utrecht door de ontwikkeling van het nieuwe stadsdeel Leidsche Rijn meer dan 300.000 inwoners. Utrecht heeft de dynamiek, de kansen en problemen die bij een stad van zo'n omvang horen. Wie zowel uitdagend als zinvol werk zoekt, is bij Utrecht aan het goede adres. En wie na enkele jaren toe is aan een nieuwe uitdaging, kan die ook in Utrecht vinden. De Utrechtse organisatie kent namelijk veel verschillende functies en bevordert de interne mobiliteit. Bij Utrecht krijg je niet alleen een functie, maar ook de kans op een interessante loopbaan. GEODESIA 2002-6

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 38