1 Gemeente Oirschot 1 LANDMEETKUNDIG CIVIELTECHNISCH MEDEWERKER M/V, a in de d, Bij de afdeling Civiel- en Cultuurtechniek van de sector Grondgebied zoeken wij, wegens vertrek van onze huidige collega, een voor in principe 36 uur per week. Werkzaamheden U bent verantwoordelijk voor het digitaal en analoog kaartmateriaal. U zorgt voor het verkrijgen, beheren, verwerken en beschikbaar stellen hiervan. Tot uw werk behoort het voorbereiden en uitwerken van uitzet- en meetwerkzaamheden, het uitwerken en detailleren van landmeetkundige tekeningen, het beheren van tekeningen en gegevensbestanden, het vervaardigen van plots en het aanleveren en afstemmen van WOZ-gegevens. Hierbij dient u steeds af te stemmen met bijvoor beeld het kadaster. Verder beheert u de onderhouds- en beheersplannen, de vastgoedinformatie en het tekeningen- en documentatiearchief. Functie-eisen Een opleiding op mbo-niveau, richting weg- en waterbouwkunde of landmeetkunde. Kennis van en ervaring met werken met AutoCad systemen. Enkele jaren ervaring op het vakgebied, bij voorkeur in een vergelijkbare functie. Affiniteit met automatisering. Creatief, mondeling en schriftelijk uitdrukkingsvaardig, zelfstandig en flexibel inzetbaar. Wij bieden Voor deze functie bieden wij een salaris dat past bij uw opleiding en ervaring. Dit salaris bedraagt maximaal 2.412,— bruto per maand bij een 36-urig dienstverband (salarisschaal 7). Verder heeft u bij ons goede arbeidsvoorwaarden, zoals opleidingsfaciliteiten, vrijdagmiddag vrij, flexibele werktijden, fiscaalvriendelijke mogelijkheden voor kinderopvang, pc-privé en fiets, betaald ouderschapsverlof, koop en verkoop van vakantie-uren, spaarloon regeling en een flexibele pensioenregeling. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd Civiel- en Cultuurtechniek, de heer Frans van Maasakkers, tel. 0499-583431. Voor informatie over de gemeente kijkt u op www.oirschot.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. de afdeling Personeel en Interne Zaken. Bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroepen nodigen wij nadrukkelijk uit te solliciteren. GEODESIA 2002-7/8

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 42