Rdvin Verbreed je horizon bij Advin Projectcoördinatoren Geodesie m/v Landmeters m/v Advin werkt aan een wereld waarin we willen leven. Met meer dan 250 gekwalificeerde adviseurs en ingenieurs opereert Advin vanuit vesti gingen in Hoofddorp, Steenwijk, Oss, Eindhoven, IJmuiden en Barendrecht. De totaaloplossingen in de sectoren verkeer 8, vervoer en infra structuur, ruimtelijke ontwikkeling, bouw en milieu, constructies, installaties en systemen die we door heel Nederland realiseren, kenmerken zich door respect voor de omgeving en naar binnen toe door korte communicatielijnen en een informele werksfeer. Advin werkt voor een geva rieerde groep opdrachtgevers zoals overheden, nutsbedrijven, vervoersmaatschappijen, ondernemingen, architecten en projectontwikkelaars. Door onze specialismen te combineren, kunnen we hen van projectstudie en analyse tot en met realisatie en evaluatie van dienst zijn. ADUISEURS EN INGENIEURS Mensen, vakgebieden en organisaties laten samenwerken is een levensvoor waarde in een klein, dichtbevolkt land. Advin weet dat. Draagvlak creeren, expertise bijeenbrengen en ten slotte samen de schouders eronder zetten; Advin is groot geworden met deze manier van werken. Onze organisatie structuur is daarop afgestemd. En in zo'n omgeving haal je het beste uit jezelf naar boven. Om onze afdeling Geodesie in de vestigingen Barendrecht en Steenwijk te versterken, zijn we op zoek naar... Wij zoeken: kandidaten met een afgeronde HBO-opleiding Geodesie, goede contactuele eigenschappen, vaardigheid in het nemen van initiatieven, leidinggevend vermogen, commercieel inzicht, kostenbesef en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Tevens enige jaren ervaring in het vakgebied. U heeft kennis van en affiniteit met de computersystemen Move, GPS en AutoCAD. Uw taken: u coördineert, inventariseert en berekent één of meerdere projecten, waarbij u de eerstverantwoordelijke bent voor de technische kwaliteit van de werkzaamheden, alsmede de financiële bewaking van de projecten, e.e.a. in overleg met de project manager of de directeur. Wij zoeken: kandidaten met een afgeronde opleiding MBO-Geodesie en enkele jaren relevante ervaring. U beschikt over goede sociale vaardigheden, leidinggevende capaciteiten, commercieel inzicht, een enthousiaste en actieve instelling, affiniteit met GPS en een rijbewijs B. Uw taken: uw primaire taak is het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden. U geeft leiding aan één of meer meet- assistenten. U verzorgt het onderhoud van de landmeetkundige apparatuur en inventariseert de benodigde metingen, controlemetingen en verzamelt hiervoor de benodigde gegevens. Tevens vervaardigt u eventueel tekeningen, aan de hand van de verkregen meetgegevens, waar nodig en/of gewenst met behulp van computerprogramma's. Wij bieden: zelfstandige functies in moderne en inspirerende werkomgevingen. U krijgt voldoende mogelijkheden om uzelf te ontplooien en te bewijzen. Een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 42 verlofdagen, reiskostenver goeding en opleidingsfaciliteiten. Werkzaamheden in overzichtelijke, resultaatgerichte teams en ruime doorgroeimogelijkheden. Een salaris dat evenredig is aan de zwaarte van de functie. Ons bureau is een sterk groeiend bedrijf met veel mogelijkheden. Ook voor kandidaten met een afgeronde opleiding op MBO-, HBO- of academisch niveau, die weinig of geen werkervaring hebben, heeft Advin interessante functies met leer- en groeiperspectief. Nadere telefonische inlichtingen m.b.t. de functies bij Advin Zuidwest B.V. zijn desgewenst te verkrijgen bij de heer Erik P. Siemer, onder telefoonnummer (0180) 644088. Inlichtingen m.b.t. de functies bij Advin Noord B. V. zijn desgewenst te verkrijgen bij de heer Sander W.J. Puister, onder telefoonnummer (0521) 535555. Uw sollicitatie kunt u richten aan Advin Zuidwest B.V. Advin Noord B.V., t.a.v. mevrouw Mieke G.A.J. temmens, hoofd personeel organisatie, postbus 403, 2130 AK Hoofddorp of per e-maii: mieke.lemmens@advin.nl. www.advin.nl Hoofddorp Steenwijk Oss Eindhoven IJmuiden Barendrecht GEODESIA 2002-9

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 36