...wie helpt ons? Wij helpen anderen... Projectleider Geodesie Kontek Engineering B.V. Landmeetkundig medewerker is een dienstverlenend advies-, ingenieurs- en architectenbureau voor de bouw- en installatiesector. De afdeling Geodesie voert landmeetkundige projecten uit voor Rijkswaterstaat, lokale overheden, nutsbedrijven en ingenieurs bureau's. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit topografie-/ hoogtemetingenen CAD-werkzaamheden. De projectleider is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding over de projecten en de meetploegen, onderhoudt de contacten met de opdrachtgevers en draagt zorg voor de kwaliteit van de te leveren producten. Als je beschikt over een opleiding geodesie op HBO- niveau of ruime ervaring in soortgelijke werkzaamheden, je bezit goede contactuele eigenschappen, hebt een prestatiegerichte instelling, je bent in het bezit van een rijbewijs en je hebt zin in een nieuwe uitdaging, dan nodigen wij je uit contact met ons op te nemen. Ervaring in soortgelijkwaardige werkzaamheden is een pré. Kontek heeft vestigingen in Oegstgeest, Oss, Lelystad en Bolsward en biedt werk aan ca. 100 medewerkers. Architecten- Ingenieursbureau BNA Raadgevend Ingenieursbureau Installatieservice Vastgoedservice 1 De landmeetkundig medewerker ondersteunt de projectleider bij het begeleiden van de meetploegen, voert berekeningen en contro les uit en biedt technische ondersteuning bij het opstarten van nieuwe projecten. Geodesie Wij vragen een landmeetkundige opleiding op HBO-niveau of ruime ervaring in dergelijke werkzaam heden, een goed probleemoplossend vermogen, zelfstandig, efficient en doelgericht kunnen werken en bezit van rijbewijs B. ENGINEERING Oegstgeest, Oss, Lelystad, Bolsward Wij bieden je goede arbeidsvoorwaarden en een prettige, collegiale werksfeer. Heb je interresse in een van de bovenstaande functies dan kun jij je schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, richten aan: Kontek Engineering B. V., t.a.v. mw. S. van de Bosch, Postbus 331, 8200 AH Lelystad. Voor meer informatie over bovenstaande functies belt u naar 0320-241454 (dhr. C.J.G.J. ten Brinke) of email naar geo@kontek.nl Vanwege de grote tevredenheid van onze opdrachtgevers kunnen wij niet meer voldoen aan alle aanvragen van onze vaste en nieuwe relaties. Binnen onze enthousiaste afdeling Geodesie is daarom plaats voor nieuwe gemotiveerde collega's, die meehelpen aan de projecten van onze opdrachtgevers en zo meebouwen aan de groei van ons bedrijf en hun eigen carrière. GEODESIA 2002*9

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 38