Strukton Walk Wegenbouw Supplies maatvoerder Uw maatvaste partner Prefab VLIEGSCHI.TVEN U hebt nodig: een bezem en een gasbrander Materiaal thermoplast zwart/wit uit één stuk Railinfra Strukton Railinfra is een toonaangevend bedrijf op het gebied van engineering, installatie, aanleg, onderhoud, en vernieuwing van railinfrastructuur, informatie-, en vervoerssystemen. Strukton Railinfra bestaat uit een aantal zelfstandige bedrijfsonderdelen die veel met elkaar samenwerken. Samen vormen wij, 2.200 medewerkers, het talent achter de prestatie, met een jarenlange traditie van technologische know-how. Voor onze vestiging van regiobedrijf Randstad in Utrecht zoeken wij een ervaren collega voor de functie van voor projecten in de railinfra. Wie zoeken wij? vooropleiding op mbo niveau hoofdmaatvoerder BOB minimaal 5 jaar ervaring als maatvoerder in de u-bouw of GWW ervaring met voorkomende software pakketten zoals word/excel/autocad/liscad woonachtig in de randstad bereid om ook 's nachts en in de weekenden te werken ervaring als maatvoerder op middelgrote en grote projecten Wat bieden wij? Als medewerker van Strukton kun je rekenen op goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioen 25 vakantiedagen en 23 roostervrije dagen. Bovendien werkje in een grote mate van zelfstandigheid, en maak je deel uit van een jong en enthousiast team. Hoe kun je solliciteren? Voldoe jij aan bovenstaand profiel? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV ter attentie van: Strukton Railinfra Randstad Annemarie Gondelach Postbus 1025 3600 BA Maarssen E-mail: Agondelach@strukton.com Voor meer informatie over de functie kan je bellen met Annemarie Gondelach: (030) 248 66 56 Meer weten over Strukton Railinfra: www.struktonrailinfra.com O VOORDELEN - Makkelijk en snel aan te brengen op asfalt, beton en klinkers - Korte werktijd, dus minimaal verkeersoponthoud - Lange levensduur 6-8 keer t.o.v. verf - Milieuvriendelijk materiaal - Diverse maten leverbaar - Kostenbesparend Voor informatie: Dommelstraat 16 Industrieterrein Elzenburg-West 5347 JL Oss telefoon 0412-635452 fax 0412-627158 email: walk.supplies@hetnet.nl Niet meer schilderen m postadres bij advisering, voorbereiding, uitvoering en begeleiding van landmeetkundige projecten adres I 'rins Mauritsstraat 17 telefoon fax e-mail internet Postbus 75 4140 AB Leerdam (0345) 63 96 96 (0345) 63 96 66 post@ingbcc.nl www.ingbcc.nl Water Grondzaken Ruimte Groen Civiel Cartografie Bodem Milieu GIS Landmeten GEODESIA 2002-9

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 40