"Sr gemeente Eindhoven ■Hertogenbosch Openbare aanbesteding Uiterlijk 1 december 2002 wordt het werk gegund in het kader van een openbare aanbesteding voor Digitale Luchtfoto's - Onderleggerbeelden gemeenten 's-Hertogenbosch en Eindhoven, beschreven in besteknummer 113-2002. Het werk omvat onder meer: - het vervaardigen van digitale luchtfoto's (onderleggerbeelden) van de gemeenten 's-Hertogenbosch (ongeveer 9.270 ha.) en Eindhoven (ongeveer 8.830 ha.); - levering in Geo TIFF en JPEG format; - levering in 10 cm, 25 cm en 50 cm grondresoluties. Het werk moet uiterlijk 31 augustus 2003 worden opgeleverd. Toezending bestek Het bestek, met diskette 3,5" RSU, is uitsluitend te bestellen met onderstaande incassomachtiging. Het bestek wordt per post toe gezonden vanaf 15 september 2002. De kosten van het bestek zijn 89,25 inclusief BTW. Bestellingen die na de dag van de inlichtingen binnenkomen, worden niet meer in behandeling genomen. Er vindt geen restitutie plaats. Het bestek ligt na 15 september 2002 ter inzage bij het secretariaat van het Ingenieursbureau van de gemeente 's-Hertogenbosch. Inlichtingen Inlichtingen worden gegeven op 10 oktober 2002 om 14.00 uur bij Stadsbedrijven, Hoff van Hollantlaan 1 in Rosmalen (kamer 1). De nota van inlichtingen wordt aan de kopers van het bestek toe gezonden en ligt drie werkdagen na de datum van inlichtingen ter inzage bij het secretariaat van het Ingenieursbureau van de gemeente 's-Hertogenbosch. Aanbesteding De offertes moeten 1 november 2002 vóór 12.00 uur zijn ingediend bij het Ingenieursbureau van de gemeente 's-Hertogenbosch. Uiterlijk 1 december 2002 wordt het werk gegund. Eisen - De opdrachtgever dient aantoonbaar opdrachten van vergelijkbare omvang (minimaal 50% van het geoffreerde bedrag) binnen de afgesproken specificaties en doorlooptijd te hebben uitgevoerd. Hiertoe dienen op verzoek minimaal twee referenties, inclusief productspecificaties, te worden overlegd; - de opdrachtnemer dient aantoonbaar vergelijkbare (eind)producten eerder naar tevredenheid van de opdrachtgever te hebben geleverd. Hiertoe dienen op verzoek minimaal twee referenties, inclusief productspecificaties, te worden overlegd; - ingeschakelde onderaannemers dienen aantoonbaar vergelijkbare (deel)producten eerder naar tevredenheid van de opdrachtgever te hebben geleverd. Hiertoe dienen minimaal twee referenties, inclusief productspecificaties, te worden overlegd; - de opdrachtgever dient aantoonbaar alle hulpmiddelen, met vol doende capaciteit om de gespecificeerde kwaliteit en doorlooptijd te halen, in eigen huis te hebben of bij onderaannemers voldoende capaciteit te hebben gereserveerd. Gunningcriteria Gunning geschiedt op basis van de laagste geoffreerde prijs, waarbij de geoffreerde prijs kan worden gecorrigeerd voor: 1de waarschijnlijkheid dat de fotovlucht daadwerkelijk kan worden uitgevoerd; 2. aanvullende, niet gespecificeerde, gebruiksmogelijkheden van het aangeboden product die leiden tot kwantificeerbare kosten besparingen in de gemeentelijke werkprocessen. De volledig ingevulde incassomachtiging kunt u sturen naar: Gemeente 's-Hertogenbosch Stadsbedrijven, afdeling Financieel Management Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch 's-Hertogenbosch, 15 september 2002 Incassomachtiging Besteknummer: 113-2002 Werk: Digitale Luchtfoto's - Onderleggerbeelden gemeenten 's-Hertogenbosch en Eindhoven Firmanaam: Adres: Postcode en plaats: Telefoon: Fax: Houder/houdster van Gironummer: Banknummer: verleent hierbij machtiging aan Stadsbedrijven, Gemeente 's-Hertogenbosch om van bovengemeld rekeningnummer eenmalig 89,25 inclusief BTW, af te schrijven voor toezending van het bestek met diskette. Plaats: Datum: Handtekening rekeninghouder: GEODESIA 2002-9

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 48