die hun horizon willen verbreden Afdelingshoofden M/V Projectleiders M/V GRO sspw MEETING THE CHALLENGE OF NATURE Fugro-Inpark is een gespecialiseerd inge nieursbureau op het gebied van geo-informa- tie, ondergrondse infrastructuur en civiele techniek. Fugro-Inpark verzamelt, bewerkt, beheert en interpreteert geo-informatie en past deze kennis toe op een breed terrein. Wij geven geo-informatieve adviezen, voeren pro ject- en interim-management en ontwikkelen applicaties op maat, gebaseerd op de nieuwste GIS-technologie. Wij verzorgen de complete werkvoorbereiding, zoals het inmeten van basiskaarten, het uitzetten van profielen, het doen van revisiemetingen, engineering, besteksvoorbereiding en toezicht op de uitvoering. Fugro-Inpark maakt deel uit van de wereldwijd opererende Fugro-groep - met 6 divisies, 80 werkmaatschappijen, 200 vestigingen in meer dan 45 landen en 5.700 medewerkers één van de grootste ingenieursbureaus op het gebied van geotechniek, geo-informatie en survey, zowel op land als offshore. Fugro-Inpark heeft ruim 500 medewerkers en is verdeeld in de divisies Energie, Water Industrie; Overheid Bouw; FLI-MAP; Railinfra Telecom en Geo-ICT, met locaties in Amsterdam, Arnhem, Breda, Leeuwarden, Leidschendam (hoofdkantoor), Maastricht en Utrecht. Voor onze kantoren in Leeuwarden, Amsterdam, Leidschendam en Breda zoeken wij diverse nieuwe collega's. De functies in hoofdlijnen Wij hebben plaats voor afdelingshoofden en/of projectleiders. Afhankelijk van de kwa liteiten, ervaring en ambitie die u meebrengt kunt u gaan werken in het aansturen en rea liseren van productieprojecten, relaties met klanten, kwaliteitszorg, leiding geven of een combinatie hiervan. Naast deze werkzaam heden wordt van u verwacht dat u meedraait in het Talent Ontwikkeling Programma bij Fugro-Inpark, dat is gericht op de continue ontwikkeling van medewerkers. U gaat werken voor de afdeling Geo- informatie van de divisie Overheid en Bouw. Deze afdeling verzamelt, verwerkt en presen teert geo-informatie voor de bouwwereld en lokale en nationale overheden. Zij doet dit door gebruik te maken van alle technieken die op dit gebied beschikbaar zijn: van tradi tionele landmeetkunde tot laserscanning, van klassieke fotogrammetrie tot remote sensing. De sfeer in de afdeling kenmerkt zich door een gevoel van vooruit willen komen door innovatie en samenwerking tussen de vijf Nederlandse vestigingen. Op het niveau van de individuele medewerker uit zich dit in aan dacht en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. U heeft ruime ervaring in het vakgebied van de Geo-informatie. U kunt laten zien dat u naast vakkennis ook gepresteerd hebt in het leidinggeven, de commercie of het project management. Resultaten definieert u inmiddels als een tevreden klant en een gezonde omzet. U weet klanten te motiveren tot opdrachten en medewerkers te motiveren tot het realiseren ervan. U voelt het als een uitdaging een bijdrage te kunnen leveren aan de koers van ons bedrijf. U heeft de ambitie om gebruik te maken van uw talenten in het leidinggeven, organiseren, adviseren of instrueren. U denkt meer voor een organisatie te kunnen betekenen wan neer u uw vaardigheden verder kunt uitbou wen en benutten in uw werk. U heeft enige jaren praktische ervaring met het inwinnen, verwerken en presenteren van geo-informatie. U bezit minimaal kennis van geo-informatie op HBO-niveau. U heeft plezier in uw werk als u resultaten neer kunt zetten en innovatief bezig kunt zijn. U voelt zich prettig als u samenwerkt met anderen. Persoonlijke ontwikkeling is uw drijfveer als het gaat om plezier in het werk op langere termijn. Wij bieden voor beide functies: Uitdagend en afwisselend werk bij de marktleider in Nederland op het gebied van geo-informatie. Een prettige en collegiale werksfeer. Ruimte en aandacht voor initiatieven en vernieuwingen. Ruime en zeer interessante doorgroei mogelijkheden, zowel bij Fugro-Inpark als bij andere bedrijven binnen de Fugro- groep. Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Informatie en sollicitatie: Meer informatie over deze functies kunt u krijgen bij de heer IJsbrand van der Bent, telefoon 070 - 317 09 26. Uw schriftelijke sollicitatie - voorzien van cv en met vermelding van de desbetreffende functie - kunt u binnen 14 dagen sturen naar Fugro-Inpark B.V., afdeling P O, Postbus 3000, 2260 DA Leidschendam. Verzamelen, verwerken, veredelen en presenteren van gegevens Civieltechnische werkvoorbereiding en engineering Databeheer en -management Consultancy, project- en interim-management en software-ontwikkeling Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt met op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 51