Jij houd* wiel Medewerker Geo-informatie w gemeente oosterhout www.oosterhout.nl Met ruim 53.000 inwoners is Oosterhout één van de grotere steden van Noord-Brabant. Oosterhout ligt in een bosrijke omgeving en heeft een aantrekkelijk woon-, werk- en leefklimaat. De stad beschikt over een uitgebreid winkelbestand, goede onderwijs mogelijkheden en veel recreatieve en culturele voorzieningen. Per 1 juli 2002 is de nieuwe organisatie van de gemeente Oosterhout gestart. Deze kenmerkt zich door het feit dat "de vraag" centraal staat. Of die vraag nu van maatschappelijke organisaties, uit de wijk, van een individuele inwoner of van een eigen afdeling komt, doet daarbij niet terzake. Alle gemeentelijke afdelingen kenmerken zich door vraaggericht werken. Uiteraard gebeurt dat binnen door het bestuur vastgestelde kaders: "vraaggericht" werken betekent in het Oosterhoutse model niet "U vraagt, wij draaien". Wil je naar aanleiding van deze advertentie meer weten over de gemeente Oosterhout? Kijk dan op de, eveneens per 1 juli geheel vernieuwde, website van de gemeente: www.oosterhout.nl. Voor onze afdeling Stadsbedrijven, unit Ingenieursbureau, zoeken wij een enthousiaste collega (v/m) voor de functie: 36 uur per week (1,0 fte.), vacaturenr. 0252. Salarisindicatie: aanloopschaal 7 of functieschaal 8 (min. 1.643,- en max. 2.747,- bruto/maand). Functie-inhoud In deze functie hou je de grootschalige basiskaart actueel, volledig en betrouwbaar d.m.v. registratie, inwinning en verwerking van mutaties. Je verricht diverse geodetische werkzaamheden voor projecten, vervaardigt grondtransactietekeningen, zet eigendomsgrenzen uit en wijst deze grenzen aan, aan het Kadaster en overige belanghebbenden. Verder ben je gegevens- beheerder van het Kadastraal Informatie Systeem en voert het applicatiebeheer uit van KAD4all. Tenslotte verricht je overige binnen de afdeling c.q. de unit voorkomende werkzaamheden en verstrek je informatie aan in- en externen. Wij vragen Om deze functie succesvol te kunnen vervullen dien je te beschikken over een MBO werk- en denkniveau op basis van een opleiding MBO-Landmeten. Je hebt minimaal 2 jaar ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Verder heb je kennis van en ervaring met CAD-systemen (Microstation), moderne meetapparatuur en de voor deze functie relevante geautomatiseerde systemen (o.a. MOVE-3). Voor aanvullende informatie over deze functie kun je terecht bij Henk Klösters, afdelingsmanager Stadsbedrijven, tel. (0162) 489 387. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na verschijning van dit blad een sollicitatiebrief te zenden aan de afdeling Algemene Ondersteuning en Uitvoering, t.a.v. mw. Jacky Luypen (P&O-adviseur), Postbus 10150, 4900 GB Oosterhout ofe-mailj.luypen@oosterhout.nl.

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 3