cans maatwerk in projecten Landmeetkundige m/v Gemeente Assen I TRACE Career Opportunities CARIS Ltd. is a fast growing Canadian Company and leading supplier of Marine Geographic Information Systems and Spatial Information Management solutions to organizations around the world. CARIS BV is based in The Netherlands and responsible for sales and support of both Marine and Land Information Systems in Europe, the Middle East and Africa. CARIS BV is in urgent need of increasing its young, dynamic and highly specialized international staff. Candidates should preferably have a background in either Hydrographic Surveying, Mapping, Charting, GIS or other relevant fields. They will be further trained for their task at our Headquarters in Canada. First check our website www.caris.com and convince yourself of the challenging opportunity to work with CARIS, then contact: Mr. Geerten Blessing (+31)-413-296010 geerten.blessing@caris.nl ~"w- V Assen is volop in beweging. De komende jaren worden ingrij pende beslissingen genomen over de toekomst van de stad. Inwoners, bedrijven en instellingen hebben samen met de gemeente Assen de toekomstvisie voor 2020 bepaald. De uit komsten hiervan zijn vastgelegd in het toekomstplan 'Assen koerst'. Wat de inwoners betreft groeit de stad gestaag door, maar liever niet ten koste van de leefbaarheid, de bereikbaar heid, de veiligheid of het groene karakter. De inwoners zijn bij hun ideeën voor de toekomst van de stad uitgegaan van de sterke eigenschappen. Assen is een stad met een dorps karakter en fungeert als motor voor de ontwikkeling van de gehele regio. De inwoners koesteren het historisch centrum en het in de stad gelegen Asser bos. Aan jou de uitdaging om samen met je collega's Assen op koers te houden! Voor de afdeling Plannen en Realiseren van de Dienst Ontwikkeling zoeken wij een enthousiaste Landmeetkundige voor 36 uur per week. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het vertalen van stedebouwkundige ontwerpen naar matenplans, het maken van verkoop tekeningen en ander kaartmateriaal met behulp van Cad of IGOS systeem. Wij bieden: Een prima salaris (maximaal 2747,- bruto per maand, met een uitloop naar 3102,-), uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals kinderopvangregeling, verloffaciliteiten en studie mogelijkheden. Wij vragen: Een HBO-er Geodesie die breed georiënteerd en flexibel is en goed in een team kan werken in een politieke omgeving. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Hans Mijsbergh, clusterhoofd Landmeet kunde en Grondzaken, tel. 0592-366226 (vacature nr. 42/02). Geïnteresseerd? Reageer dan vóór 29 oktober 2002 door je brief of e-mail (met vacature nr. 42/2) te sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Assen, Postbus 30018, 9400 RA te Assen. Het emailadres is: PO@assen.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 45. Het Sociaal Jaarverslag van de Gemeente Assen kun je aanvragen bij de'afdeling Personeel en Organisatie, tel. 0592-366587 366586. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Kijk voor meer informatie op www.assen.nl Net als een geodeet levert Tracé maatwerk in projecten. Niet alleen detacheren we kundige en ervaren mensen binnen de geodesie en geo-informatie, we begeleiden onze mensen ook in het vergroten van hun expertise. Uiteraard luisteren we daarbij naar de wensen van zowel onze medewerkers als onze opdrachtgevers. Maatwerk in projecten wordt met name mogelijk gemaakt door de technisch inhoudelijke achtergrond van onze adviseurs. Deze werkwijze heeft geresulteerd in een groot aantal werknemers die gedurende lange tijd bij ons in dienst zijn middels jaarcontracten en vaste contracten. Voor concrete informatie of een persoonlijk gesprek kan contact opgenomen worden met ing. Cesar Blaauwgeers of ing. Jeroen van Heeswijk l>IMCHI«l\<. IIOIH lOMUIMII MM. Meerwal 21, 3432 ZV Nieuwegein tel. 030 - 238 03 45 fax 030 - 238 03 44 e-mail: info@tracee.nl internet:www.tracee.nl GEODESIA 2002-10

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 42