1Ü1 Medewerker geo-informatie m/v WATERSCHAP REGGE EN DINKEL TzS"7x7 Het waterschap Regge en Dinkel is één van de 53 waterschappen in Nederland. Het beheers gebied van het waterschap omvat in grote lijnen Twente. De circa 600.000 inwoners in dit gebied komen dagelijks met het waterschap Regge en Dinkel in aanraking. Het waterschap is de belang rijkste beheerder van het grond- en oppervlakte water in het stroomgebied van de Regge en de Dinkel. Het waterschap zorgt voor droge voeten en het zuiveren van afval water. Het zorgt er ook voor dat op de ene plek landbouw mogelijk is en op een andere natuur tot ontwikkeling kan komen. Eveneens is het waterschap medeverant woordelijk voor het water in de stad. Het jaarlijkse budget bedraagt circa 80 miljoen euro. De voor zitter, de veertig bestuurs leden en de circa 320 medewerkers werken aan de missie van Regge en Dinkel: "overat en altijd zorgen voor de juiste hoeveelheid water van een goede kwaliteit". Voor meer informatie over het waterschap Regge en Dinkel kun je de website www.wrd.nl bezoeken. Bij de afdeling geo-informatie en grondzaken zijn we op zoek naar een: (fulltime 37 uren per week) Omgeving: De afdeling geo-informatie en grondzaken is onderverdeeld in drie clusters, te weten de cluster geo-informatie, de cluster landmeten en de cluster grondzaken. Binnen de cluster geo-informatie werken 5 mensen. Als medewerker geo-informatie draag je zorg voor de concrete (technische) vertaalslag van beleid naar uitvoering. In overleg met zowel in- als externe klanten draag je zorg voor de ontwikkeling van optimaal toegankelijke geografische informatie systemen en een professioneel vormgegeven gegevensarchitec- tuur. Je voert overleg met externe partners met betrekking tot het gemeenschappelijk gebruik van geo-gegevens en de ontwikkeling van standaarden met betrekking tot de onderlinge uitwisseling hier van. Binnen het waterschap ben jij de vraagbaak en eerstelijnshulp met betrekking tot geo-informatiesystemen en draag je zorg voor de interne advisering ter zake en het applicatiebeheer. Tevens draag je zorg voor het bewaken van de consistentie en het borgen van de kwaliteit van de geometrische gegevens. Wat zijn je kwaliteiten? Je hebt een hbo werk- en denkniveau, een geodetische achtergrond bij voorkeur aangevuld met een specifieke vakopleiding op het terrein van geografische informatiesystemen. Ervaring met betrekking tot het taakveld geo-informatie is een pre. Je beschikt over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden, met name daar waar het gaat om adviesvaardigheden naar klanten. Daarnaast ben je flexibel en innovatief ingesteld. Wij bieden: Een uitdagende functie in een zich sterk ontwikkelend taakveld, goede arbeidsvoorwaarden (o.a. variabele werktijden, pc-privé, studiefaciliteiten) en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden. Afhankelijk van je profiel vindt inschaling plaats in schaal 9 (van 2.222,- tot 3.063,- bruto per maand) of schaal 10 (van 2.121,-- tot 3.366,- bruto per maand). Je reactie: Indien jouw profiel past bij deze vacature, kun je je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen sturen naar de cluster personeel en organisatie van het waterschap Regge en Dinkel, Kooikersweg 1, 7609 PZ Almelo onder vermelding van het vacaturenummer 02/25. Indien je liever eerst meer wilt weten over de functie dan kun je contact opnemen met Koen Wijlens, senior medewerker van de cluster geo-informatie, telefoonnummer (0546) 83 26 66. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2002-10

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 44