www. rij ks waterstaat, n I Rijkswaterstaat Projectleider v/m Maandagochtend, ergens in 2027. Bij het Prins Clausplein vormen honderden auto's een colonne op een speciale rijstrook. Computers nemen het stuur over. Tijd voor een krantje en een croissantje. Bumperkleven was nog nooit zo veilig; de trein van auto's houdt er flink de vaart in terwijl de onderlinge afstand slechts anderhalve meter is. Dan meldt de boordcomputer: 'U nadert de afslag Rotterdam-Alexanderpolder, neemt u na de afrit het stuur weer over? Goede reis!' Automatische voertuiggeleiding science fiction? Wij experimenteren er al mee. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Afdeling Maatwerk Geo-informatie, Nieuwegein Maximaal 34.516,- bruto per jaar, schaal 8 De Meetkundige Dienst levert een brede range producten en diensten op het gebied van geo-informatie en ICT. De afdeling Maatwerk Geo-informatie richt zich voornamelijk op specifieke wensen van de klant. Er wordt in toenemende mate gebruik gemaakt van uitbesteding, waarbij de eigen rol steeds meer een regisserend karakter krijgt. En een klein deel van de productie wordt door de afdeling zelf vervaardigd. Hierbij worden conventionele, maar ook nieuwe technieken gebruikt, zoals GPS/INS, remote sensing e.d. Functie Leiding geven aan de inkoop en productie van geo-informatie. Bijzondere aandacht voor een goede afstemming met de klant en overige afdelingen van de Meetkundige Dienst over het te leveren product. Optimaal inschakelen van de particuliere markt. Nadruk op efficiency en effectiviteit. Netwerken, samenwerken, innoveren. Presteren in een sterk in ontwikkeling zijnde omgeving, met aantrekkelijke toe komstperspectieven. Profiel Bij voorkeur MBO-werk- en -denkniveau op het geodetisch vakgebied. Leiding gevende capaciteiten op het gebied van projectmanagement. Grote mate van zelfstandigheid, maar ook een goed teamplayer. Uitstekende communicatieve vaardigheden. Bereid tot het volgen van cursussen. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer ir. M.E.E. Haagmans, hoofd afdeling Maatwerk Geo-informatie Terrestrisch (TGT), telefoon (015) 269 14 09, en de heer ing. M.G.R.M. Blommers, regiomanager TGTC, telefoon (030) 600 97 50. Vacaturenummer MDI-2002/477/GE. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-technische werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedra gen worden in de samenleving. Stuur een bondige brief met c.v., graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat GEODESIA 2002-11

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 13