's-Hertögenb0SCh Senior Landmeter v/m (38 uur per week inclusief ADV) Wij zoeken kandidaten voor de functie van over gelegen De functie De Senior Landmeter houdt zich voor namelijk bezig met het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden in de binnendienst. Het betreft hier de meer complexe uitvoerende werkzaamheden op het gebied van de maatvoering, grondtransacties, grondslagberekening en informatieverstrekking uit de basis bestanden. De uitvoerende werkzaam heden bestaan onder meer uit: - landmeetkundig tekenwerk en grafisch construeren; - landmeetkundig rekenwerk; - kadastrale aanwijs van percelen; - informatieverstrekking uit de basis bestanden. Naast uitvoerende werkzaamheden worden eenvoudige projecten zelfstan dig uitgevoerd. De Senior Landmeter is hierbij volledig verantwoordelijk voor het gehele werkproces én voor het eind product, vanaf de offerte tot en met de levering. Zij/hij maakt daarbij gebruik van een kwaliteitszorgsysteem met als doel het beheersen van de risico's van de projectuitvoering. Hierbij gaan we uit van: zeggen wat je doet, doen wat je zegt en laten zien wat je hebt gedaan. De afdeling De functie wordt vervuld binnen het team Geo-lnformatie van het Ingenieurs bureau 's-Hertogenbosch, dat een onderdeel is van Stadsbedrijven. Het Ingenieursbureau bestaat uit vier teams: twee Civiel- en Cultuurtechnische teams, Binnenstad en Buitenwijken, team Gebouwenbeheer en team Geo-lnforma tie. Het team Geo-lnformatie verzorgt gemeentebreed de vastgoedinformatie voorziening en geodetische dienst verlening. De nadruk bij het Ingenieurs bureau ligt op het bedrijfsmatig werken in projectteams, met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid. Wat wij vragen - MTS-Landmeten; - aanvullende opleiding(en) op het gebied van het werken met interactief grafische systemen; - ten minste zes jaar ervaring in qua werkniveau opklimmende functies op landmeetkundig gebied bij voorkeur zowel in de buitendienst als in de binnendienst; - goede communicatieve vaardigheden, inzicht in de wensen van de klanten en zelfstandig kunnen werken. Wat wij bieden Een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.747,- bruto per maand bedraagt (schaal 008). Voor zeer ervaren kandidaten bieden wij maximaal 3.102,- bruto per maand (schaal 009). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met I. van Hunen, teamleider team Geo-lnformatie van het Ingenieurs bureau, tel. (073) 615 97 08. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 30 november 2002, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, sturen naar: Gemeente 's-Hertogenbosch Ir. A. Renema Directeur Stadsbedrijven Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch Vacaturenummer: SB 2002-17 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De organisatie De organisatie telt 1300 medewerkers. Vanuit vijf sectoren, die worden geleid door het Management Team, staan zij garant voor de dienstverlening aan burgers, bedrijven en bestuur. Een dienstverlening die helder, klantgericht en slagvaardig is. De organisatie kent een open en informele werksfeer. Er wordt op dit moment een huisvestingsconcept ontwikkeld met flexibele werkplekken. Personeelsadvertenties en meer informatie de organisatie staan ook op onze website: www.s-hertogenbosch.nl. De stad 's-Hertogenbosch, hoofdstad van Noord-Brabant, centrumstad in een centraal regio en ontmoetingsstad bij uitstek. Een economisch krachtige stad waar dienstverlening hand in hand gaat met het koesteren van historie en cultuur, met oog voor de menselijke maat, waar een modern bestuur inzet op het benutten van talenten van de inwoners. Een aantrekkelijke stad om te wonen, te werken en te recreëren, maar bovenal een stad die mensen tot iets brengt Bijzonderheden Onze organisatie biedt een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden, zoals bijvoor beeld de mogelijkheid voor deeltijdarbeid, volledig betaalde opleidingsmogelijkheden, betaald ouderschapsverlof en mogelijkheid voor kinderopvang. We voeren een personeels beleid met aandacht voor de verschillende doelgroepen in de maatschappij. Wij nodigen daarom kandidaten van allochtone herkomst nadrukkelijk uit te solliciteren. GEODESIA 2002-11

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 42