'...Precies, jij kiest als assistent- projectleider voor afwisseling' Het Radaster: werk én leven Aadaster Het Kadaster: interessant werk/tijd om te leven mensgerichte cultuur/goede sfeer verzelfstandigde overheidsorganisatie rechtszekerheid: maatschappelijke rol grootste vastgoedsysteem jaarlijks ruim 1 miljoen transacties omzet van 166 miljoen ¥2.270 medewerkers Het Kadaster streeft naar een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de bevolking. Wij vragen daarom met name vrouwen, allochtonen en gehandicapten om te solliciteren, Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. De uildaging De directie Landinrichting is op zoek naar twee enthousiaste assistent-projectleiders. Je voert in grote mate van zelfstandigheid het projectmanagement en gedelegeerde deelprojecten uit. Voor het aan jou toegewezen deel van het project ben je de schakel tussen het Kadaster en de opdrachtgever. Jouw meerwaarde is het deskundig en betrouwbaar ondersteunen van de landinrichtingscommissie vanuit een pro-actieve, dienstverlenende en procesgerichte instelling. Gedurende een termijn van circa twee jaar word je 0111 de acht maanden geplaatst in een van de vestigings plaatsen in onze districten. Na deze termijn volgt in overleg definitieve plaatsing in een district. Het Kadaster heeft een belangrijke functie bij Landinrichting. Omdat wij beter willen inspelen op alle ontwikkelingen in de Landinrichting zijn deze activiteiten ondergebracht in een aparte directie Landinrichtingmet in totaal 200 medewerkers en acht districten verspreid over het hele land. Met deze nieuwe marktgerichte organisatie en de toegevoegde waarde die wij als neutraal expert hebben, wil het Kadaster zijn rol bij de beslaande landinrichtings activiteiten verstevigen en een bijdrage leveren aan andere ruimtelijke inrichtingsprocessen. Uc uitdaging waarde directie Landinrichting voor staat vraagt om actieve, enthousiaste, markt- en resultaatgerichte oersónen. Jouw pi olicl yoor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een vakgerichte en afgeronde opleiding op HBO-niveau. Ervaring met en kennis van geautomatiseerde systemen voor projectplanning is een pre. Je beschikt over een analytisch vermogen. Ons aanbod ^je( jyadaster biedt naast een aantrekkelijk bruto jaarsalaris van maximaal 41.800,- inclusief 8% vakantietoeslag en een 13e maand o.a. een flexibele 36-urige werkweek. Tijd dus om te leven én te genieten. Informatie en reactie Ben je geïnteresseerd in onze stimulerende werkomgeving? Richt dan vóór 16 november een sollicitatiebrief met c.v. aan de directeur van de directie Landinrichting, Jelle Gaastra, postbus 10024, 73°t GA Apeldoorn of een e-mail aan: vacature@kadaster.nl. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Wendy Teunissen (055) 526 07 16, of kijk op: www.kadaster.nl. GEODESIA 2002-11

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 43