Zaanstad Vtïll Landmeetkundig/Cartografisch Medewerker Zaanstad biedt perspectief top van de Randstad /'/yy.'-j afdeling Landmeten en Kadaster Stadsbedrijven Zaanstad voert in directe opdracht van collega's van de Concernstaf en de diensten Publiek, Stad en Wijken een deel van hun beheerstaken uit. Op zake lijke basis verzorgen de medewerkers de faciliteiten voor de interne gemeentelijke organisatie, zoals het computernetwerk, en de financiële en salarisadministratie. Daarnaast omvat de dienstverlening van Stadsbedrijven bijvoorbeeld ook het op halen van huisvuil en het onderhoud van openbaar groen en wegen. De medewerker is verantwoordelijk voor het gemeente kadaster, maakt over drachtstekeningen, is intermediair tussen Gemeente- en Rijkskadaster, maakt met CAD- en DTP-applicaties themakaarten, verricht allerhande landmeet kundige opdrachten. Salaris max. a 2.747,- bruto per maand. Bel voor informatie over de functie naar de heer J. van Spijker, Afdelingshoofd, telefoon (075) 681 64 33. Stuur uw sollicitatiebrief en CV voor 1 december 2002 naar de directeur van de Dienst Stadsbedrijven, t.a.v. P&O Serviceteam, Postbus 2000, 1500 GA Zaandam onder vermelding van de functie. Of via p8toserviceteam@zaan5tad.nl. Zie www.zaanstad.nl voor een uitgebreidere kijk op Zaanstad en openstaande vacatures. Vraag een 3D-bril aan via (075) 655 21 47. Op het eerste oog lijkt Zaanstad misschien de zoveelste gemeente in de luwte van Amsterdam. Zo'n 139.000 Zaankanters en 6.500 bedrijven weten beter. Wie verder kijkt, ontdekt dat de gemeente een samen voeging is van de stad Zaandam en zes oude dorpskernen. Het verklaart de combinatie van stedelijke en dorpse bebouwing afgewisseld met uitgestrekte veenweidegebieden en industrieel erfgoed. Van contrasten als dynamiek en rust, en cultuur en natuur. Om de historie te behouden, het heden in goede banen te leiden en vorm te geven aan de toekomst van Zaanstad, zijn we op zoek naar nieuwe medewerkers. Bij ons kun je je professionele kennis verdiepen en krijg je de ruimte voor eigen initiatief. Als werknemer kun je alle kanten op, fulltime of parttime, in een uitvoerende of beleidsmatige functie. Voor alle zes onder delen, dienst Publiek, dienst Wijken, dienst Stad, dienst Stadsbedrijven, Concernstaf en de Brandweer gelden dezelfde uitstekende arbeidsvoorwaarden.

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 45