Field Support Technician Landmeetkundige en GPS+ Systemen m/v WW TOPCOIY Topcon is al ruim 70 jaar produ cent van o.a. landmeetkundige, laser- en machinebesturings systemen. Wereldwijd zijn ruim 4.000 medewerkers voor Topcon actief. Dankzij innovatieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt voor plaats bepalingsystemen. Topcon Nederland te Bunschoten is verantwoordelijk voor de marketing, verkoop en technische ondersteuning van het Topcon programma in Nederland; daartoe beschikt ze onder meer over een modern servicecenter voor onderhoud, reparatie en kalibratie. Op het gebied van landmeet kundige systemen maakt Topcon een spectaculaire ontwikkeling door. Zo introduceerden wij in de afgelopen jaren het uiterst snel werkende Topcon Solo Survey System, twee geavanceerde 3D-machinebesturingen en de unieke Topcon CPS+systemen. Met deze innovaties benadrukt Topcon haar 'commitment' naar de markt als leidinggevende industrie van plaatsbepalingsystemen. Gezien de groeiende vraag naar deze nieuwe systemen en onze overige landmeetkundige instrumenten willen wij nu graag ons team versterken met een enthousiaste en vooral praktische: je wordt in deze functie op de eerste plaats verantwoordelijk voor de demonstraties en instructies van alle Topcon landmeetkundige en GPS+ systemen. Daarbij kom je in contact met een grote verscheidenheid aan afnemers binnen de overheid, aannemers in de utiliteits- en woningbouw, ingenieursbureaus, het onderwijs en aannemers van infrastructurele werken. Binnen deze organisaties heb je zowel contact op leidinggevend als op uitvoerend niveau. je bent in staat technische zaken helder te vertalen naar het niveau van jouw gesprekspartner, voor wie je ook na aanschaf het centrale aanspreekpunt binnen Topcon blijft. Daarnaast weet je duidelijk te rapporteren over de implementatie van onze systemen bij de Nederlandse afnemers en signaleer je in het veld wensen en ontwikkelingen, die in de toekomst voor onze afnemers belangrijk kunnen worden. Afhankelijk van je eigen ambities en talenten biedt Topcon Nederland de mogelijkheid met enkele jaren geheel verantwoor delijk te worden voor zowel de support als de verkoop van deze systemen op de Nederlandse markt. Vereisten: Landmeetkundige opleiding op minimaal MTS-niveau Ervaring met landmeetkundige en GPS-systemen Zelfstandige, actieve en klantgerichte instelling Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Voor deze functie geldt dat je komt te werken in een klein en enthousiast team binnen een informele organisatie. Een ieder, die door zijn of haar inzet, het mede mogelijk maakt onze groeiplannen ook daadwerkelijk te realiseren, zullen wij graag navenant honoreren. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met de heer A.P.J. Messing, hoofd verkoop bij Topcon Nederland, telefoon 06-53 642 971Voor meer informatie over Topcon bezoek je: www.topcon.nl Bij interesse voor deze functie ontvangen wij graag je schriftelijke bericht binnen 14 dagen retour bij: Topcon Nederland, t.a.v. de heer A.P.j. Messing, Postbus 72, 3750 GB Bunschoten of via e-mail: ame@topcon.nl

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 2