medewerker productie m/v RIDDERKERK Wonen in Ridderkerk Werken bij Gemeente Ridderkerk De functie: De kandidaat: Afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie Onze tegenprestatie: De procedure: Het is prettig wonen in Ridderkerk, centraal gelegen in het groene achterland van Rotterdam. Een stad met een geheel eigen identiteit. Trots en ongedwongen. Onze 46.000 inwoners zullen dat beamen. Ruimte, rust en verrassend veel sportieve en recreatieve faciliteiten... Ridderkerk is 'gewoon goed'! Voor de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie zijn wij op zoek naar een Werken bij de gemeente Ridderkerk is verfrissend en uit dagend. Je werkt in een informele sfeer, waarbij colle gialiteit vooropstaat. Met 350 collega's stellen we alles in het werk om op alle fronten klantgericht te werken. Zowel intern als extern. Ridderkerk is een flexibele werkgever. In deze functie houd je de grootschalige basiskaart actueel, volledig en betrouwbaar d.m.v. registratie, inwinning en verwerking van mutaties. Je verricht diverse geodetische werkzaamheden voor projecten, vervaardigt grondtransactietekeningen, zet eigendomsgrenzen uit en geeft deze door aan het Kadaster en de overige belanghebbenden. Bij de buitenwerkzaamheden werk je samen met een van de andere medewerkers productie. Je hebt een mbo-diploma landmeten of je hebt je deze kennis eigen gemaakt door een ruime werkervaring op dit gebied. Verder heb je kennis van en ervaring met CAD-systemen (Dgdialog topografie) en moderne meetapparatuur en beschik je over goede contactuele vaardigheden. Tot slot heb je een rijbewijs B. De afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie onder scheidt productie- en dienstver- leningstaken. De productieme dewerkers verrichten bijhou- dingsmetingen en verwerken deze in de digitale grootschalige kaart. Verder verrichten zij meet- en uitzetwerkzaam heden voor andere gemeentelijke afdelingen. De medewerkers die verant woordelijk zijn voor de dienst verlening verrichten o.a. werk zaamheden voor de beheer organisatie vastgoedinformatie, het applicatiebeheer, de distri butie en ondersteuning en het maken van GIS-analyses. Voor wat hoort wat. Zoals een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal 2.412,-- bruto per maand (schaal 7). De gemeente Ridderkerk kent tevens een goede reiskosten regeling. Bovendien bieden we een prettige, informele werk sfeer en diverse mogelijkheden voor een goede balans tussen werk en privé, zoals flexibele werktijden, roostervrije dagen, mogelijkheden voor (ver)koop van verlof, kinderopvang en betaald ouderschapsverlof. Ook is er ruim aandacht voor persoonlijke ontwikkeling in bijvoorbeeld functionerings- en beoordelingsgesprekken en loopbaanworkshops. Stuur je brief met CV voor 6 januari 2003 naar Danielle Verbakei, P&O-adviseur, Postbus 271, 2980 AG Ridderkerk, onder vermelding van vacaturenummer 0222. Of solliciteer per e-mail: solliciteren Ridderkerk.nl. Heb je nog vragen? Neem gerust contact op met Werner ten Kate, hoofd afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, telefoon (0180) 45 14 65. De eerste gespreksronde vindt plaats op 16 januari 2003 's middags. De gemeente Ridderkerk geeft voorrang aan geschikte kandidaten die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2002-12

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 48