CLUSTERCOÖRDINATOR VASTGOED EN LANDMETEN M/V LANDMEETKUNDIGE M/V Schijndel is met bijna 24.000 inwoners groot genoeg voor een goed voorzieningenniveau en klein genoeg voor een eigen persoonlijke sfeer. Het is een dynamische en boeiende gemeente, die ook als werkgever zeer aantrekkelijk is. Ze streeft naar een klantgerichte en flexibele werkhou ding, met ruimte voor inlevingsvermogen binnen een toegankelijke organi satie. Schijndel verstaat de kunst om binnen haar taken een werkklimaat te scheppen, waarin iedereen zich thuisvoelt en volledig kan ontplooien. ;t i W Binnen de sector Grondgebiedzaken zijn er twee 1 vacatures bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM). De afdeling VROM (25 medewerkers) bestaat uit drie clusters: ruimtelijke ordening, bouwen en milieu en vastgoed en landmeten. Voor het cluster vastgoed en landme ten zoeken we nieuwe collega's in de functie van: voor 36 uur per week voor 36 uur per week De gemeente Schijndel heeft een goede naam op het gebied van vastgoedinformatievoorziening. Jij bent de persoon die dat kan vasthouden en daar waar mogelijk kan uitbouwen. In de afgelopen tijd is een start gemaakt met het ontsluiten van infor matie via intranet. Ook heeft het cluster een belangrijke rol bij het verbeteren van de kwaliteit van de informatiehuishouding. Van deze informatievoorziening profiteren zowel de burgers als de ambtelijke organisatie. Veel wordt verwacht van het geometrisch objectenbestand dat momenteel wordt opgebouwd. Jouw werk: Je verricht landmeetkundig reken- en tekenwerk, waaronder de vervaardiging van (thematische) kaarten, bestemmings- plankaarten en transactietekeningen. Je verricht landmeetkundig werk buiten, zoals het uitzetten van bouwwerken, landmetingen, waterpassingen en kadastrale aan wijs van percelen. Je beheert landmeetkundige bestanden en je doet het appli catiebeheer van landmeetkundige software. Jouw werk: Je coördineert de uitvoering van het werk binnen het cluster Vastgoed en Landmeten. Je bent aanspreekpunt voor het cluster, houdt clusteroverleg en rapporteert aan het afdelingshoofd over de uitvoering en voortgang. Je ben verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van beleid en advisering op het terrein van vastgoed en landmeten. Je organiseert en coördineert de verdere ontwikkeling van het vastgoedinformatiesysteem voor de hele organisatie. Jouw bagage: Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding geodesie/geo- informatica. Je hebt enkele jaren werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een gemeentelijke organisatie. Je hebt een brede oriëntatie, kun je integraal denken en heb je een strategische visie op geografische informatievoorziening. Naast een vraaggerichte houding heb je gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. We verwachten een natuurlijke overtuigingskracht van waaruit je flexibel en veranderingsgericht kunt handelen. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 3.449,00 bruto per maand (functieschaal 10). Bij goed functioneren is doorgroei naar maximaal 3.710,00 (uit- loopschaal 10a) mogelijk. De functie moet nog definitief wor den gewaardeerd. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling voor kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, koop en verkoop van verlofdagen, variabele werktijden, pc-privé pro ject, fietsregeling en een hypotheekregeling. Jouw bagage: Je beschikt over een afgeronde MBO-opleiding landmeetkunde. Je hebt een flexibele en klantgerichte instelling. Je hebt de beschikking over een eigen auto. Wij bieden Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 2.424,00 bruto per maand (functieschaal 7). Bij goed functioneren is op termijn doorgroei naar maximaal 2.747,00 (uitloopschaal 8) mogelijk. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling voor kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, koop en verkoop van verlofdagen, variabele werktijden, pc-privé project, fietsregeling en een hypotheekregeling. Reageer en toon je kunsten Stuur binnen 10 dagen jouw sollicitatie onder vermelding van "02.28" (Clustercoördinator vastgoed en landmeten) of "02.29" (Landmeetkundige) op de envelop aan Burgemeester en Wethouders van Schijndel, Postbus 5, 5480 AA Schijndel, of stuur een e-mail naar solliciteren@schijndel.nl. Wil je eerst nog wat meer informatie, bel dan Manuel Groot Zevert, hoofd van de afdeling VROM, tel. 073 - 5440940. Meer informatie over de gemeente Schijndel is terug te vinden op de vacaturesite www.gemeentebanen.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld GEODES1A 2003-1

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 23