Dynamisch, centraal: Houten Applicatie- en gegevensbeheerder vastgoed (m/v) De functie: Uw profiel: Ons aanbod: Informatie en sollicitatie: gemeente Houten I)e gemeente Houten staat voor groei. De afdeling Openbare Werken zit momenteel in een succesvol ontwikkelingstraject waarin wijkgericht werken en professionalisering speerpunten zijn in een vastgelegde toekomstvisie. Voor de nieuwe unit Stadsbeheer willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van voor 36 uur per week (100%) vacaturenummer: 2002-34-OW U bent verantwoordelijk voor het applicatiebeheer van vastgoedsystemen en technische beheersystemen. U stelt procedures samen en bewaakt deze en realiseert technische oplossingen voor situaties waarin de standaardprogrammatuur niet voorziet. U ondersteunt medewerkers bij het applicatiegebruik en adviseert over de invoering van nieuwe applicaties. U bent medeverantwoordelijk voor de kwaliteit en actualiteit van de gegevens die behoren tot de systemen van informatievoorziening. U heeft een relevante opleiding voltooid op minimaal mbo-niveau en minstens 3 jaar ervaring in een functie met vergelijkbare verantwoordelijkheid. U heeft affiniteit met vastgoedinformatie. Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen via het secretariaat van de afdeling personeel organisatie, telefoonnummer (030) 63 92 732. Salaris en aanstelling zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Kandidaten die voldoen aan het gestelde profiel kunnen wij inschalen in schaal 8. Het salaris ligt dan tussen 1.886,- en 2.747,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Naast het genoemde salaris heeft de gemeente Houten uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, waaronder flexibele werktijden, reiskostenvergoeding woning-werk, betaald ouderschapsverlof, bijdrage kinderopvang, spaarloonregeling en studiemogelijkheden. Mondelinge informatie over de functie wordt verstrekt door de heer Wim Leijten, Vastgoed coördinator, telefoon (030) 63 92 845. U kunt uw brief en CV vóór 29 januari a.s. richten aan Burgemeester en wethouders van Houten, Postbus 30, 3990 DA Houten onder vermelding van het vacaturenummer 2002-34-OW. Mailen kan ook naar gemeentehuis@houten.nl. De gemeente Houten nodigt in het bijzonder vrouwen, gehandicapten en kandidaten uit etnische minderheidsgroeperingen uit om te reageren op deze vacature. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In vijftien jaar gegroeid van dorp naar kleine stad met 40.000 inwoners. De gemeente voert op dit moment haar tweede groeitaak uit en zal de komende jaren groeien naar ruim 50.000 inwoners. Houten slaat voor kwaliteit. De unieke stedenbouwkundige structuur van de kern Houten biedt een hoogwaardig, veilig en prettig woonklimaat, de verkeersstructuur geeft voorrang aan de fietsers en het vele groen biedt talloze speel- en recreatiemogelijkheden. Het uitgestrekte buitengebied kent zeer afwisselende landschappen met een diversiteit aan cultuurhistorische elementen. Houten slaat voor dynamiek. Het heeft een jonge bevolking, een actief verenigingsleven en ruime, schone werkgelegenheid. Ook op maatschappelijk en economisch terrein is de beweging naar een middelgrote stad zichtbaar. Houten staal voor uitdagingen. Groei gaat samen met zorg voor het bestaande. Huidige en nieuwe inwoners smeden de lokale gemeenschap. Verstedelijking en buitengebied komen in een ander evenwicht. De gemeente wil als partner, als regisseur en als coproducent samen met burgers, bedrijven en instellingen vormgeven aan 'Heel Houten'. GEODESIA 2003-1

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 27