Medewerker Geo-informatie v/m De 53.000 inwoners van Smallingerland leven op de grens van het Friese merengebied en de bossen. Flet is dan ook goed recreëren in deze groei-gemeente. Floofdplaats Drachten is met 43.000 inwoners de tweede stad van Fryslan en vervult een centrumfunctie - bijvoorbeeld op het gebied van uitgaan en winkelen - voor de hele regio. Bij de cluster Geo-informatie van de afdeling Milieu, Bouwen en Geo-informatie is een vacature ontstaan voor de functie van voor 36 uur per week. De cluster Geo-informatie is verantwoordelijk voor het actueel houden van basis bestanden, zoals de GBKN, de kadastrale kaart, de WOZ-objectenkaart, de beheer- objectenkaart (wegen, groen en riool) en de geografische adressenkoppeling. Verder zal de cluster in 2003 beginnen met het beschikbaar stellen van ruimtelijke informatie met behulp van intranet en internet. De cluster bestaat uit 5 medewerkers. Uw taken: U verwerkt metingen voor de GBKN en u verwerkt en maakt was-wordt mutaties aan. U zorgt voor het verwerken van hoogtemetingen en profielen, alsmede het verwerken van mutaties voor groen-, weg-, en rioolbeheer. U houdt zich tevens bezig met het maken van grondtransactie-tekeningen. U verricht bij afwezigheid van de landmeetkundige of de assistent landmeetkundige werkzaamheden in de meetploeg. Wij vragen: U heeft een MBO werk- en denkniveau (MBO-geodesie) en voldoende ervaring met de bovengenoemde taken. U heeft kennis van geautomatiseerde geografische informatiesystemen (Microstation-geocad). U beschikt over een flexibele instelling en goede communicatieve en sociale vaardigheden. U kunt zelfstandig werken en u bent er op gericht om samen met anderen resultaten te boeken. U bent veranderingsbereid, nauwkeurig en stressbestendig. U heeft bovendien burger en klantbewust kwaliteitsdenken hoog in uw vaandel. Wat bieden wij u: Wij bieden een interessante baan in een veranderende werkomgeving en een prettige werksfeer binnen een enthousiast team. Flet salaris hangt af van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.424,- (ingeschatte standaardschaal 7). Verder bieden wij een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, PC- en fietsregeling en kinderopvang. Informatie: Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de coördinator, de heer R. van der Wijk, telefoon 0512-581501. Sollicitatie: Stuur uw brief met cv vóór 28 januari 2003 naar de heer H. van der Land, afdeling Personeelsmanagement, Postbus 10.000, 9200 HA Drachten, o.v.v. vacaturenummer MBG/03/01 in de linkerbovenhoek van de enveloppe. U kunt ook mailen: M.Nijboer@Smallingerland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 49