ff 54 Kom je horizon verruimen LANDMEETKUNDIG COÖRDINATOR MEETDIENST (M/V) Lelystad is een stad van groen, water en ruimte. In de hoofdstad van Flevoland kun je nog altijd tot de horizon kijken. Verruim daar om je horizon en kom werken in Lelystad. De gemeente heeft ruimte voor ambitieuze collega's en zoekt grensverleggers die het een uitda ging vinden om het Lelystad van de toekomst vorm te geven, mensen die graag willen werken in een stad in beweging: een stad die groeit naar 80.000 inwoners en een verdubbeling van de werk gelegenheid. Kortom: we zoeken collega's in een gemeente waar dienstverlening en nieuw beleid hand in hand gaan. De afdeling Vastgoedinformatie (10,6 fte's) maakt onderdeel uit van de sector Bouw, Vastgoed en Milieu. Bij deze afdeling is een vacature ontstaan voor een Landmeet kundig Coördinator Meetdienst, die zich bezighoudt met Landmeetkundige (geodetische) en de daarmee verband houdende werkzaamheden en vraagstukken. Wij zoeken een collega met een afgeronde hbo-opleiding op het gebied van Landmeetkunde, Geodesie of Civiele Techniek. Ook belangstellenden met een land meetkundige opleiding op mbo-niveau, met ruime ervaring en aanvullende kennis op het gebied van Landmeetkundig Instrumentarium, CAD, GIS en bedrijfsvoering kunnen reageren. Informatie over de gemeentelijke organisatie en het functieprofiel vind je op onze website www.lelystad.nl. De functie is geïndiceerd op schaal 9, maximaal 3.102,-- bruto per maand op basis van 36 uur per week. Voor inlichtingen kun je bellen met Hans Esser, hoofd afdeling Vastgoedinformatie, telefoon (0320) 27 84 62. Rechtstreeks solliciteren is mogelijk via e-mail: sollicitatie@lelystad.nl of per post: Gemeente Lelystad, afdeling P&O, Postbus 91, 8200 AB Lelystad. Vermeld bij je sollicitatie het vacaturenummer 2002-104. De sluitingstermijn voor de reacties is vastgesteld op 31 januari 2003. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 19 februari 2003. GEODESIA 2003-1

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 56