Word wakker in een stad die leeft en Specialist bij de afdeling Vastgoedinformatie De Dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer De afdeling Vastgoedinformatie Functietaken en eisen Salaris Informatie Enrcfcede (eef+.f Enschede is een stad die leeft, met een groen dynamisch en multicultureel karakter. Met hoog aangeschreven oplei dingsinstituten zoals de Universiteit 1\vente en de Saxion Hogeschool Enschede. Met een groeiende en economische bedrijvigheid en een breed cultureel aanbod. Enschede is aan het veranderen. Niet alleen de stad, maar ook het gemeentelijke apparaat verandert. Met als doel een organi satie die intensief bij de stad betrokken is. De gemeentelijke organisatie is onderverdeeld in een aan tal diensten. Een van die diensten is de Dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer. Deze dienst is recent ingrijpend veranderd, om uiteindelijk uit te groeien tot een klant- en taakgerichte organisatie. De dienst is daarvoor op zoek naar specialisten met nieuwe ideeën en creatieve impulsen. De afdeling Vastgoedinformatie van de dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer is verantwoordelijk voor de ruim telijke informatievoorziening. De 13 medewerkers van deze afdeling beheren hiervoor een vastgoedinformatiesysteem. Iedereen die bij de gemeente werkt heeft toegang tot dit systeem door middel van het intranet. In de nabije toekomst gaan we de functionaliteit van deze applicatie flink uitbreiden én integreren in het overheidsloket (www.loket.enschede.nl). Als GIS-Specialist speelt u hierbij een belangrijke rol. U verzamelt en bewerkt de gegevens voor het informatie systeem. U verzorgt het applicatiebeheer en u bevordert het gebruik ervan. Hiervoor beschikt u over kennis en ervaring met verschillende moderne informatie- en automatiserings systemen zoals ArcView, SQL en Freehand. U heeft een hbo-opleiding Geo-informatica/Geodesie en u bent een open, faciliterende en klantgerichte persoonlijkheid. Collega's van binnen en buiten de afdeling kunnen altijd bij u terecht. U adviseert hen zelfstandig over de mogelijk heden van het informatiesysteem. Het bruto maandsalaris bedraagt 1.886,- tot 3.234,- (schaal 9), afhankelijk van opleiding en ervaring op basis van een 36-urige werkweek. De persoonlijke ontwikkeling van medewerkers is een speerpunt in het personeelsbeleid. Voor meer informatie kunt u bellen met dhr. J.H. Achterkamp, Hoofd afdeling Vastgoedinformatie, 053 4815641, of kijken op www.enschede.nl Uw gemotiveerde sollicitatie met cv kunt u vóór 1 maart sturen naar dhr. J.H. Achterkamp, per adres: Dienst Burger en Algemene Zaken Afdeling Juridische en Personele Ondersteuning Postbus 20 7500 AA Enschede Of per e-mail: vacatures@enschede.nl De gemeente Enschede is aangesloten bij het Career Center "IWente (CCT). Zij bieden ondersteuning bij het vinden van een werkkring voor meeverhuizende partners. Voor meer informatie: www.cctwente.nl GEODESIA 2003-2

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 48