o 31. mee draaiende? Beheerder Geo-lnfo Uden ondernemend en gastvrij Uden: kloppend hart voor alle bewoners Bij de afdeling Economie en vastgoed bestaat de vacature voor de functie voor 36 uur per week In Uden werk je om te leven. Als het kloppend hart van de regio biedt Uden gastvrij onderdak aan 40.000 mensen. Je vindt er prachtige natuurgebieden, een sfeervol centrum met moderne win kels, culturele voorzieningen en tal van uitgaansmogelijkheden. Nationale en internationale bedrijven bieden werkgelegenheid aan 25.000 mensen. Uden is een warme, welvarende gemeente met stadse allure, waar de landelijke rust bewaard is gebleven. Economie en vastgoed is een afdeling binnen de sector Grond gebiedszaken van de gemeente Uden. Deze afdeling vervult een belangrijke rol bij de ruimtelijk-economische ontwikkeling van de gemeente. Binnen de afdeling vindt ook het verzamelen en beheren van de geo-informatie plaats. De functie Je zorgt voor het beheer, coördinatie, ontsluiting en bewaking van de kwaliteit van alle bestanden die betrekking hebben op vast- goedgegevens. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het applicatiebeheer betreffende alle CAD-(Microstation), GIS- (Omega/Geographicsl en raadpleegtoepassingen (FlexiWeb) binnen de afdeling. Ook verzorg je gebruikersoverleggen, documentatie en de ver vaardiging van specifieke themakaarten. Het profiel Je hebt een HBO-opleiding op het terrein van geo-informatie en applicaties informatica. Je hebt op het genoemde werkterrein ruime ervaring opgedaan. Tevens beschik je over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Wat bieden wij? Je maakt - samen met 350 collega's - deel uit van een dynamische ambtelijke organisatie die volop in beweging is. We maken ons sterk voor een klantgerichte werkwijze en een hoog serviceniveau. Je salaris bedraagt maximaal €2.747,00 bruto per maand Ischaal 8, salarispeil 1 oktober 2002], exclusief 8% vakantietoeslag. Reageren Je kunt je sollicitatiebrief voor 1 maart 2003 richten aan het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Uden, postbus 83. 5400 AB Uden, onder vermelding van vacaturenummer 2002-64- Je kunt je sollicitatie ook mailen naar vacature@uden.nl. Leden van etnische minderheden en gehandicapten worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Voor meer informatie kun je terecht bij Piet Hellings, afdelings hoofd Economie en vastgoed, telefoon 0413 - 281332. Kijk ook op www.uden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. uden

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 49