Gemeente Utrecht Geografisch Medewerker Geotechnicus die kan lezen en schrijven met de gemeentelijke basis registratie vastgoed van Utrecht. Ontwikkelingsbedrijf Kantoor Stationsplein; dankzij de dienstverlenende bedrijven bloeit de Utrechtse economie als nooit tevoren. Wat ga je doen? Je zorgt voor een belangrijk deel voor de actualisatie van kadastrale en administratieve bestanden. Daarbij houd je je ook bezig met standaard-en specifieke selecties uit de administratieve bestanden. Ter ondersteuning van interne bedrijfsprocessen maak je diverse tekeningen en kaarten voor o.a. aan- en verkoop, erfpacht en aktes. Ook adviseer je potentiële gebrui kers van de basisregistratie over het gebruik en de vormgeving van de informatie en stelt daarvoor offertes op. Daarnaast verleen je ondersteu ning bij de actualisatie van de grootschalige basiskaart met bijbehorende afgeleide producten. Met wie ga je werken? Als geografisch medewerker werkje bij de afdeling Geo-informatie, die met de afdelingen Landmeten. Informatisering Automatisering en Locatiemanagement deel uitmaakt van de sector Vastgoedinformatie en Locatiemanagement van het Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht (OGU). De sector is verantwoordelijk voor de informatievoorziening (plaats, maatvoering, eigendomssituatie enz.) omtrent de ontwikkeling, realisatie en beheer van vastgoed. De sector verzorgt ook de basis faciliteiten van de kantoorgebouwen van gemeentelijke diensten, zoals schoonmaak, catering, beveiliging, telefonie en ICT. De afdeling Geo-informatie beheert en actualiseert de basisregis traties, maakt uiteenlopende kaartproducten en voert GIS toepass ingen uit, maar ondersteunt ook het OGU voor wat betreft het beheer en gebruik van gemeentelijke eigendommen en informatie daarover. Het Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, waar circa 220 men sen werken, is een professionele vastgoedorganisatie. De belang rijkste taken van de dienst bestaan uit het ontwikkelen, realiseren, beheren en faciliteren van vastgoed. De verschillende werkterreinen zijn verdeeld over de 5 sectoren: Account Programmamanagement, Gebiedsontwikkeling, Vast goedmanagement, Vastgoedinformatie Locatiemanagement, Middelen en een stafafdeling Personeel Organisatie. (36 uur per week) Ben je dat? Geografisch medewerker ben je op grond van minstens een afge ronde MBO opleiding Geodesie en tenminste 3 jaar ervaring met geografische informatievoorziening en toepassingen op het gebied van de basisregistratie vastgoed. Kennis van en ervaring met Micro- Station, Oracle en toepassingspakketten voor GIS en Internet. Ervaring met producten en organisatie van het kadaster zijn erg belangrijk. Als persoon stel je je flexibel en klantgericht op en ben je ook vakmatig en collegiaal. Je neemt graag initiatieven en je laat een hoge mate van efficiency zien. Wat maakt werken voor de stad Utrecht zo aantrekkelijk? Uiteraard biedt Utrecht je een boeiende functie, een prettige werk sfeer en goede arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele werktijden, ouderschapsverlof, een PC-privé en fietsproject en studiemoge lijkheden. Afhankelijk van je werkervaring, opleiding en de defini tieve invulling van het takenpakket word je ingeschaald. Het bruto maandsalaris is maximaal 2.747,- (schaal 8) bij een 36-urige werkweek. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kun je telefonisch contact opnemen met de heer W. Erwich, hoofd afdeling Geo-informatie, telefoon 030 286 4608. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je vóór 2 maart 2003 richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP UTRECHT. Vermeld op de envelop "sollicitatie geografisch medewerker", vacature nummer 03-102. Je sollicitatie kun je onder dezelfde condities ook mailen naar: OGU.P&0@utrecht.nl De vacature wordt gelijktijdig in- en extern aangeboden, waarbij interne kandidaten een voorrangspositie hebben. De selectie vindt plaats door een selectieteam. Acquisitie n.a.v. deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2003-2

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 50