topprestaties Waardering voor Afdelingshoofd Geo-informatie Informeren of solliciteren gemeente Eindhoven Eindhoven.de vijfde stad van Nederland. Centrum van innovatieve kennisindustrie, vooroplopend in technologie. Stad van bijvoorbeeld de compact disc, Eindhoven Airport, Van Abbemuseum,TU/e, van topzwemmers en voetbalgiganten... Eindhoven is een stad die veel heeft bereikt in de acht eeuwen van haar bestaan. Maar ook een stad waar nog ontzettend veel valt te doen, op velerlei gebieden. Een stad die hard werkt aan haar toekomst, volgens een weloverwogen aanpak, samen met mensen die deel willen uitmaken van deze toekomst. Stedelijke Ontwikkeling en Beheer Taken: levert als lid van het managementteam van de sector een bijdrage aan de sturing van de sector. Geeft leiding aan de afdeling Geo-informatie. Draagt zorg voor het ontwikkelen van betrouwbare, actuele en gekoppelde geografische bestanden in een hoogwaardige Geo-ICT omgeving. Adviseert het bestuur, het management van de dienst en de sector inzake ondersteuning van de gemeentebrede, dienstbrede en sectorbrede werkprocessen met geografische informatievoorziening en doet voorstellen inzake nieuwe technologische ontwikkelingen en mogelijkheden. Draagt zorg voor de organisatie en ontwikkeling van de afdeling zodat de afgesproken producten en resultaten effectief en efficiënt kunnen worden gerealiseerd. Het afdelingshoofd Geo-informatie is tevens arbocoördinator van de dienst. Vragen over de functie: mevrouw A. Krop, sectorhoofd Realisatie, (040) 238 60 87. Overige vragen: secretariaat P&O, (040) 238 60 30 (tussen 9.00 uur en 12.00 uur). Solliciteren: binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie via website www.eindhoven.nl/vacatures Functie-eisen: academisch werk- en denkniveau met een relevante opleiding op het gebied van Geodesie of Geo-informatie. Kennis en ervaring ten aanzien van geautomatiseerde toepassingen op het gebied van geo-informatie en databeheer. Enkele jaren leiding gevende ervaring. Beschikt over zodanige schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden, dat hij of zij in staat is de communicatie aan te passen aan de verschillende niveaus en omstandigheden. Salaris: maximaal 4.903,- bruto per maand. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Eindhoven leading in technology gemeente Eindhoven GEODESIA 2003-3

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 33