Geo en Vastgoedinformatie ervaren rekenaar landmeter (36 uur) applicatie- database beheerder (36 uur) accountmanager (36 uur) Geo en Vastgoedinformatie (GVI) is binnen de gemeente Amsterdam belast met de verzameling, het beheer en de distributie van administratieve en geometrische vastgoedgegevens zoals adressen, rechtstoestand kaartmateriaal en luchtfoto's. Deze centraal verzamelde gegevens zijn van groot belang voor de werkprocessen van veel gemeentelijke diensten en stadsdelen. GVI wil voor deze instanties een klantgerichte organisatie zijn. GVI heeft de ambitie zich verder te ontwikkelen tot een kenniscentrum voor vastgoedinformatie. Geo en Vastgoedinformatie wordt gevormd door de afdelingen: Landmeten en Cartografie, Distributie en Advies Administratief Vastgoed, Projecten en Beleid en de afdeling Middelen. De afdeling Landmeten en Cartografie bestaat uit drie productgroepen: Landmeetkundige Dienstverlening, Grootschalige kaartvervaardiging en Cartografie. Voorde productgroep Landmeetkundige Dienstverlening zoeken wij een: Functie-inhoud uitvoeren van landmeetkundig rekenwerk; uitvoeren van alle voorkomende land meetkundige werkzaamheden; hierbij moet gedacht worden aan situatie- meten, deformatiemeten, uitzetten, waterpas sen etc.; opstellen van meetplannen, uitvoeren of begeleiden van de meting en deze uitwerken en opleveren; voeren van de projectleiding voor grotere landmeetkundige opdrachten; begeleiden van ingehuurde landmeters. Functie-eisen Een HBO opleiding Geodesie met enkele jaren ervaring; praktische kennis van het vakgebied; aantoonbare ervaring in het land meetkundig rekenen; ervaring als projectleider op landmeetkundig gebied; ervaring met het tekenen in CAD systemen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Wij bieden: Het salaris bedraagt maximaal 3102,- (Salaris schaal 9) bij volledige werktijd, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: Bij de heer R.Visser, hoofd van de afdeling Landmeten en Cartografie, telefoon 020 561 2170 Voor de afdeling Administratief Vastgoed zoeken wij een: Functie-inhoud: zorgt voor het vakkundig inrichten en onderhouden van de databases van GVI; zorgt mede voor het beheer van de centrale hardware en systeemsoftware; zorgt voor de optimale beschikbaarheid van de databases; houdt applicaties up to date, implementeert software upgrades; lost voorkomende problemen op; geeft technische ondersteuning aan gebruikers; ondersteunt gebruikers bij het bevragen van de databases; werkt nauw samen met systeem/ applicatiebeheerder Funtie-eisen: minimaal 3 jaar ervaring met het beheer van Oracle databases; ervaring met Oracle 8 of 9i is een pre; ervaring met een heterogene systeemomgeving van database servers (Sun Solaris), NT Web- en applicadeservers en W2000 werkplekken; ervaring met GIS-toepassingen strekt tot aanbeveling; brede SQL en SQL+kennis; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; HBO+ werk- en denkniveau. Wij bieden: Het salaris bedraagt maximaal 3349,- (Salaris schaal 10) bij volledige werktijd, afhankelijk van opleiding en ervaring. Een definitieve beschrijving van de functie vindt in de komende periode plaats. Informatie: Bij de heerj. Mannessen van de afdeling AdministratiefVastgoed, telefoon 020 552 2877 Voor de afdeling Distributie en Advies zoeken wij een: Functie-inhoud: zorgen voor de verkoop van de producten en diensten; ontwikkelen en onderhouden van klant contacten met de (gemeentelijke) gebruikers; informeren van de gebruikers over de toepassingsmogelijkheden van de vastgoed informatie; onderhandelen met potentiële opdrachtgevers en contracten afsluiten; bewaken (tijd, inhoud, kwaliteit, kosten) van de overeengekomen leveringen en zorgdragen voorde financiële afhandeling; inbrengen van de wensen van de klanten bij de verdere productontwikkeling; organiseren van productdemonstraties, presentaties en gebruikersbijeenkomsten. Functie-eisen aantoonbare ervaring in acquisitie en commercie; affiniteit met en kennis van het gehele werkveld van de vastgoedinformatie; goede contactuele vaardigheden, gevoel voor organisatorische en bestuurlijke verhoudingen en het vermogen om op meerdere niveaus te kunnen opereren; uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; stimulerende en enthousiaste persoonlijkheid; HBO opleiding, bij voorkeur GEO-informatie of HEAO Commerciële Economie. Wij bieden: Het salaris bedraagt maximaal 3710,- (Salaris schaal 10A) bij volledige werktijd, afhankelijk van opleiding en ervaring Informatie: Bij de heerj. Teunissen, hoofd Distributie en Advies, telefoon 020 561 2163 Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u voor 24 maart 2003 richten aan: Dienst Amsterdam Beheer Afd. PO&I t.a.v. mevrouw M.Sproet Postbus 94959 1090 GZ AMSTERDAM of per E-mail naar: vacature@dab.amsterdam.nl De gemeente Amsterdam wil dat haar personeelsbestand een afspiegeling is van de beroepsbevolking, daarom worden vooral vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten uitgeno digd te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Geo en Vastgoedinformatie is een onderdeel van de dienst Amsterdam Beheer, een overkoepelende organisatie waarin de eenheden Amsterdamse Bos, Bureau Monumenten en Archeologie, Materiaaldienst, Parkeergebouwen, Sporthallen Zuid en Westpoortbeheer met een grote mate van zelfstandig heid hun diensten en producten aanbieden.

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 44