Wat doet een medewerker Geo-lnformatie van de gemeente Vlaardingen met zijn GPS op dinsdag? Geocaching in het bos. geodeet in de binnendienstv/m Gemeente Vlaardingen Vlaardingen is een gemeente met 74.000 inwoners, die de historische sfeer van een oude visserijstad koppelt aan moderne voorzieningen. De stad ligt midden in een dynamische regio, op een steenworp afstand van Rotterdam en naast het prachtige polderlandschap Midden-Delfland. Vlaardingen, met z'n diversiteit aan woningen en wijken, is een waterrijke en verrassend groene stad. Een stad waar uitgebreide recreatieve, sociale en culturele voorzieningen maken dat het prettig wonen, werken en recreëren is. De medewerkers van de Dienst Stadswerk zorgen ervoor dat de Vlaardingers in een schone en opgeknapte straat wonen, genieten van parken, polders en plassen, hun monumenten koesteren, hun auto's kunnen parkeren, uitgestrekte fiets- en wandelpaden hebben, met een vergunning kunnen bouwen, naar de markt gaan. en nog veel meer. Het versterken van de leefbaarheid in alle Vlaardingse wijken is dé uitdaging van de dienst. De Dienst Stadswerk werkt aan een stad, waarin Vlaardingers zich thuis voelen. Op dinsdag vrij zijn. Dat kan bij de gemeente Vlaardingen. Een goede balans tussen privé en werk vinden wij belangrijk. Als enige Nederlandse gemeente hebben wij een fulltime werkweek van 32,2 uur, meestal verdeeld over vier dagen. Het is prettig werken in onze organisatie die veel ruimte biedt voor ideeën en eigen initiatief. Onze 750 medewerkers zorgen dat vijf dagen per week adequate service wordt geboden. Wij zoeken een Als geodeet in de binnendienst coördineert u landmeetkundige metingen en voert u berekeningen uit voor de GBK-Vlaardingen. U verzorgt het voorbereiden van grondslag-, hoogte-, inhouds- en deformatiemetingen en levert profielen en grondslagtekeningen. Daarnaast regelt u de uitzetwerkzaamheden voor bouwplannen en infrastructurele werken. Ook levert u een bijdrage aan het datawarehouse en werkt u mee aan het bijhouden van de basisvoorziening vastgoed. U voelt zich thuis in een boeiende en veelzijdige baan. U bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als binnen een team goed functioneren. Uw opleidingsniveau is hbo (bij voorkeur Geodesie) en u heeft een ruime relevante werkervaring. GeoCad, MicroStation en Move hebben geen geheimen voor u. Wij bieden u, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 3.102,-- bruto per maand (schaal 9) bij een volledige werkweek (32,2 uur). Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Wij investeren in opleiding en ontwikkeling en hebben regelingen voor hypotheek, spaarloon, ouderschapsverlof en kinderopvang, een pc-privé- en fietsplanproject en een aantrekkelijk sportaanbod. Meer informatie? Kijk op www.vlaardingen.nl of www.gemeentebanen.nl Of bel met de heer A. Krijgsman, intern coördinator Geo-lnformatie, telefoon 010 - 248 4706 of de heer A.Tieken, hoofd van de sectie Geo-lnformatie, telefoon 010 - 248 4644. Stuur uw brief met cv, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, naar de gemeente Vlaardingen, Dienst Stadswerk, t.a.v. de heer J.M.Vermeulen, P&O adviseur, Postbus 141,3130 AC Vlaardingen. Of mail naar sermin.koyuncu@vlaardingen.nl GEODESIA 2003-3

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 45