fel Dordrecht Dit is Dordrecht...dichterbij dan je denkt! De afdeling Geo-informatie is een onderdeel van de organi satie Stadswerken van de gemeente Dordrecht. Je geeft leiding aan de groep Basisregistratie en Dienstverlening (11 formatie plaatsen) die is belast met alle productiewerkzaamheden: instandhouding van de basis administraties, de vervaardi ging van tal van thematische (kaart)producten en de verde re wandmeetkundige binnen- en buitendienstwerkzaamhe den. Verder ben je verantwoor delijk voor het gehele traject van vooroverleg en offerte tot de oplevering en afrekening. Je hebt minimaal Hbo-niveau en een creatieve geest voor doelmatige oplossingen. Je hebt zakelijk inzicht en erva ring met leidinggeven. Kijk op www.dordrecht.nl GEODESIA 2003-4 "J STADSWERKEN Vacature code: GD/GGI Maximum jaarsalaris: 45.830 (schaal 10) Aantal uren per week: 36 Op de eerste plaats ben je mens en geef je als individu koers aan je eigen, unieke bestaan. Maar een groot deel van je leven ben je ook werknemer en vind je (als je 't goed doet) prettige werkgevers op je levenspad. Zoals de gemeente Dordrecht. Wij houden er rekening mee dat er meer is dan geld en carrière. Goed in je vel zitten en plezier hebben in je werk haalt het beste boven in mensen. En daarvan wil Dordrecht graag mee genieten. Daarom luistert de gemeente Dordrecht niet alleen goed naar haar burgers, maar ook naar haar werknemers. Want zij maken het verschil. Daar staat natuurlijk tegenover dat we wel wat van je verwachten. Zoals je moti vatie om als werknemer resultaten te boeken, te staan voor wat je hebt afgesproken en betrokkenheid bij alles wat er leeft en speelt in deze mooie stad. Als gemeentelijke organisatie kunnen we ons extra plooibaar opstellen. En je persoonlijke wens (tijdelijk of structureel) in goed overleg afstemmen op onze belangen en die van de burgerij. Jouw ontwikkeling laat zich dan ook in Dordrecht beklimmen. Daarmee bedoelen we natuurlijk vooral je eigen grenzen, je persoonlijke Himalaya...Al valt er in deze mooie stad en haar groene omgeving ook heel veel te zien, te ontdekken en te beleven Ben je geïnteresseerd in een baan bij de gemeente Dordrecht? Solliciteer dan bij voorkeur via www.dordrecht.nl. Hier vind je ook informatie over de functie en de gemeente. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer Chris Nelis, hoofd Geo-informatie, telefoon (078) 639 65 72. Eventueel kun je ook schriftelijke solliciteren door je brief en cv binnen twee weken te richten aan: gemeen te Dordrecht, afdeling P&O, onder vermelding van het vacaturekenmerk, Postbus 8, 3300 AA Dordrecht. Acquisitie n.a.u. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 42